Мілан — Удінезе
0+

Початок матчу: 13.08.22 19:30.

Червоно-чорні в липні провели три товариські поєдинки. Спочатку вдалося здолати німецький Кельн із рахунком 2–1, проте в наступному матчі італійці поступилися команді Залагерсег. У третьому подібному спарингу футболісти з Мілана розгромили Вольфсбург. Уже до кінця першого тайму дияволи завоювали подвійну перевагу завдяки голам Леау на тридцять дев’ятій хвилині та Ребіча, який забив дві хвилини потому.

На п’ятдесят сьомій і шістдесятій у ворота господарів поля влетіли ще два м’ячі. І на завершення Габбія востаннє в матчі обіграв голкіпера суперників — 5–0. Можна протистояння Мілан — Удінезе дивитися онлайн.

Тренерський штаб чорно-білих вирішив отримати максимум від літньої паузи й у липні провів сім товариських ігор. Завершилися вони зі змінним успіхом: тричі вдалося виграти, тричі зазнати поразки й одного разу розійтися з нічийним результатом — 3–3 з Уніон Берлін.

Останній товариський матч маленькі зебри провели з лондонським Челсі 29 липня. Англійці майже одразу повели в рахунку — спочатку на двадцятій хвилині відзначився Канте, а потім на тридцять сьомій забив Стерлінг. Один м’яч італійці зуміли відіграти до свистка на перерву — ворота противника вразив Делофеу.

Проте Маунт на дев’яностий хвилині виборов впевнену перемогу для Челсі, забивши останній гол зустрічі — 1–3. Наскільки функціонально готові футболісти до протистояння з одним із фаворитів Серії А, і чи не зіграє недооцінка суперника злого жарту з міланцями? Можна гру Мілан — Удінезе дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.08.22 19:30. У першому турі нового сезону Серії А дияволам у суперники дісталися маленькі зебри. Безумовно, у минулому сезоні це були команди різних класів, але за літню перерву могло трапитися різне й невідомо, у якій формі колективи обох сторін вийдуть на поле в цьому очному протистоянні. Можна бій Мілан — Удінезе дивитися онлайн. Червоно-чорні в липні провели три товарись