Болонья — Верона
0+

Початок матчу: 21.08.22 21:45.

Червоно-сині на зборах провели всього два контрольні поєдинки проти нідерландських Твенте, 1–4, й Аз Алкмаар, 0–1. Греки вже в першому раунді припинили виступ у Кубку Італії. Лазанья вивів уперед еллінів у матчі проти Барі на шістнадцятій хвилині, але після того забивали лише гості, 1–4. До того ж у середині другого тайму господарі залишилися в меншості. У міжсезоння скалігери мірялися силами з Гоффенгаймом, 2–3.

Можна битву Болонья — Верона дивитися онлайн, опоненти перетиналися в Емілії-Романьї одинадцять разів із початку 2000-х. У цьому проміжку відчутна перевага на боці борзих. Єдина з 2000 року нічия була зафіксована в сезоні 2019/20, 1–1. У зазначеному відрізку господарі не відзначалися лише в матчі кампанії 2015/16, 0–1. Фельсінеї викупили у Янг Бойз Ебішера (сто тридцять три гри, дванадцять голів, двадцять дві передачі), підписали Лікоянніса з Кальярі та Фергюсона з Абердіна (сто тридцять дві зустрічі, 27+8).

Головні втрати — це захисник Хікі, якого продали до Брентфорда, та Сванберг (9+10), який поповнив ряди Вольфсбурга. Можна зустріч Болонья — Верона дивитися онлайн. Мастифи викупили права на Сімеоне, який ударно провів рік в оренді (тридцять п’ять ігор, 17+4). Так само Монтіпо з Беневенто минулу кампанію виступав у складі жовто-синіх і підписав повноцінний контракт. Мастифи безкоштовно підписали одного з лідерів Салернітани Джурича (сто двадцять дев’ять поєдинків, 29+7) й Анрі з Венеції (9+3). Греки продали Цакканьї (15+13) у Лаціо, у тому ж напрямку пішов Касале. Бесса так і не зміг закріпитися в команді еллінів (10+7). Капрарі хоч і викупили в Сампдорії після результативного сезону (12+7), нападника незабаром після трансферу орендувала Монца. Можна гру Болонья — Верона дивитися онлайн.

Початок матчу: 21.08.22 21:45. Червоно-сині на зборах провели всього два контрольні поєдинки проти нідерландських Твенте, 1–4, й Аз Алкмаар, 0–1. Греки вже в першому раунді припинили виступ у Кубку Італії. Лазанья вивів уперед еллінів у матчі проти Барі на шістнадцятій хвилині, але після того забивали лише гості, 1–4. До того ж у середині другого тайму господарі залишилися в меншості. У міжсезон