Рома — Кремонезе
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 22.08.22 19:30.

А останній товариський матч проти донецького Шахтаря взагалі завершився з розгромним рахунком. Уже на перерву опоненти йшли за рахунку 3–0 — на вісімнадцятій хвилині відзначився Пеллегріні, а на сороковій — Манчіні. До того ж Конопля перед свистком на перерву зрізав м’яч у свої ворота. У другій половині зустрічі римляни забили ще два голи: на п’ятдесят дев’ятій — відзначився Дзаніоло, а на вісімдесят сьомій — Бове. Вовчиця продемонструвала відмінну форму та готовність до нового сезону. Можна зустріч Рома — Кремонезе дивитися онлайн.

Колектив із Кремона — команда із Серії В, де вона була у фаворитах минулого сезону, однак це не означає, що й у Серії А вийде сяяти серед найсильніших суперників. Тим паче, коли один із перших супротивників сезону — титулована Рома. Сіро-червоні провели чотири товариські зустрічі в літній паузі. Три з них підопічні Альвіні Массіміліано виграли, а поступилися тільки Вероні. Битва в матчі була жорсткою до останнього. Спочатку Мастифи вийшли вперед, забивши два голи поспіль — Анрі на дев’ятнадцятій хвилині та Лазанья — на двадцять третій. Однак до перерви тигри зуміли відіграти один м’яч — з пенальті відзначився Тсаджу. У другому таймі опоненти обмінювалися голами. Валері зрівняв рахунок, але завдяки дублю Лазаньї скалігери знову вийшли вперед. Потім дублем відзначився Валері. Однак утримати нічийний результат не вийшло, оскільки на першій компенсованій хвилині з пенальті відзначився Пікколі — 4–3. Можна протистояння Рома — Кремонезе дивитися онлайн.

Початок матчу: 22.08.22 19:30. Безумовно, римляни виглядають фаворитом цього протистояння. Узяти до прикладу хоча б те, як наполегливо вони готувалися до старту сезону. Команда Жозе Моурінью провела сім товариських поєдинків, з яких чотири виграла, у двох поступилася і в одному зуміла втримати нічийний результат. Можна бій Рома — Кремонезе дивитися онлайн. А останній товариський матч проти донец