Сампдорія — Ювентус
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 22.08.22 21:45.

Тренери підійшли дуже обережно до фінального поєдинку за трофей, і в першому таймі гра була спокійною. Лише Фаббіан на сімнадцятій хвилині був змушений порушити правила й отримав жовту картку за підніжку. У другому таймі пристрасті на полі почали повільно розгоратися, і Ценкер отримав попередження за неспортивну поведінку на п’ятдесят третій хвилині. Далі в складі Самп відбулася потрійна заміна і, схоже, це докорінно змінило хід гри. Заміни провів і тренер команди суперників, однак їм це не допомогло. Адже на шістдесят сьомій хвилині Реджина привіз пенальті у свої ворота. Удар із позначки успішно реалізував Сабірі. Завершення поєдинку було драматичним, через офсайд не зарахували гол Крісетіга. Але вони отримали ще один шанс — арбітр призначив пенальті у ворота моряків, проте Чічереллі не зумів його реалізувати. Результат матчу — 1–0. Можна зустріч Сампдорія — Ювентус дивитися онлайн.

Стара синьйора провела чотири товариські спаринги в літній паузі. Можливо, тренерський штаб вирішив поекспериментувати, адже підготовку до старту сезону навряд чи можна назвати успішною. Із чотирьох поєдинків Юве програв два, в одному зберіг нічийний результат і зміг виграти тільки в мексиканського Чіваса, 2–0. До речі, минулого разу противники зустрічалися 12 березня. Тоді чорно-білі виявилися сильнішими — 1:3. Чи зможуть моряки провести матч-реванш? Можна розіграш Сампдорія — Ювентус дивитися онлайн.

Початок матчу: 22.08.22 21:45. Важко сказати, хто в цій парі виглядає явним фаворитом. З одного боку, Юве — титулований італійський клуб. З іншого боку — Дорія — володар Кубка Італії в цьому сезоні. У фінальному матчі підопічним Марко Джампаоло вдалося обіграти Реджину. Можна битву Сампдорія — Ювентус дивитися онлайн. Тренери підійшли дуже обережно до фінального поєдинку за трофей, і в першому т