Монако — Ланс
0+

Початок матчу: 20.08.22 18:00.

Проте в першому турі підопічним Клемана вдалося здолати Страсбур. Перший гол довелося трохи почекати — лише на сорок третій хвилині відзначився Діатта і вивів свою команду вперед. А вже на п’ятдесят третій Діоп подвоїв перевагу. Діалло на шістдесят п’ятій хвилині успішно реалізував момент після асисту Делана — 1–2.

Втім, відігратися Страсбуру так і не вдалося. Був створений ще один момент на другій компенсованій хвилині, проте гол Діалло не зарахували через офсайд. Можна битву Монако — Ланс дивитися онлайн.

Футболісти з Па-де-Кале провели успішну серію з підготовки до сезону — шість товариських поєдинків, жоден із яких колектив не програв, тільки два з них завершилися нічийним результатом. Успішно впоралися із завданням підопічні Франка Хайзе й у першому турі проти Бреста. Криваво-золоті на двадцять сьомій хвилині вийшли вперед.

Суперникам важко було стримати емоції, і Ліс-Мелу за неспортивну поведінку отримав жовту картку, ще й пенальті. Однак Сотока його не реалізував, тож рахунок не змінився. Утім, друга половина зустрічі була ще більш видовищною. Сотока виправився й зумів забити з ігрового епізоду, у той час як суперники лише заробляли жовті картки за свої емоції.

На шістдесят п’ятій Сотока оформив дубль, але вже за хвилину Дансо зумів відіграти один м’яч. А на вісімдесят другій хвилині Брест отримав право пробити пенальті, його успішно реалізував Кастільйо — 2–3. Втім, дотиснути і зрівняти рахунок гості так і не змогли. Можна зустріч Монако — Ланс дивитися онлайн.

Початок матчу: 20.08.22 18:00. Команда Філіпа Клемана, ймовірно, максимальну кількість сил докладала до матчів кваліфікації до Ліги Чемпіонів, де жеребкування звело її з нідерландським ПСВ. Тож, можливо, на гру проти криваво-золотих монегаски вийдуть не в найкращій формі. Можна матч Монако — Ланс дивитися онлайн. Проте в першому турі підопічним Клемана вдалося здолати Страсбур. Перший гол дов