0+

Лілль — ПСЖ

, Футбол, Франція

Початок матчу: 21.08.22 21:45.

З перших хвилин господарі почали йти в наступ, забивши на першій, третій і тридцять дев’ятій хвилинах. Було очевидно, що противник не готовий до протистояння з таким серйозним суперником. А на шістдесят четвертій хвилині боксери реалізували ще четвертий м’яч. Проте це не зломило ентузіазм господарів поля, і вже за чотири хвилини вони відповіли — відзначився Шарбонньє, і цей гол став першим у сезоні, як для самого форварда, так і для його команди, яка з великими труднощами пробилася до Ліги 1.

Тож у якомусь сенсі перший поєдинок можна вважати успішним, хоча він і не приніс балів. Але якщо червоно-сині без проблем розібралися з Осером, який ледь пробився у французьку першість, то парижани — топовий колектив європейського рівня, і тут розраховувати на впевнену перемогу навряд чи доводиться. Можна гру Лілль — ПСЖ дивитися онлайн.

Парі Сен-Жермен виграв усі чотири товариські спаринги, а потім ще й заволодів Суперкубком Франції, розгромивши Нант із рахунком 4–0. Під пресинг чемпіонів у першому турі потрапив і Клермон. Поєдинок завершився з розгромним результатом 0–5 на користь підопічних Гальтьє. Причому громити суперника парижани взялися вже з перших хвилин і не припиняли до фінального свистка.

Так, перший гол у сітку воріт противника залетів на дев’ятій хвилині після удару Неймара, а до свистка на перерву підсумок був уже 0–3. У другій половині зустрічі Мессі оформив дубль на вісімдесятій і вісімдесят шостій хвилинах. Червоно-сині не дали жодних шансів супернику — 0–5. Можна гру Лілль — ПСЖ дивитися онлайн.

Початок матчу: 21.08.22 21:45. Доги провели всього чотири товариські поєдинки, готуючись до нового сезону. Перемогти вдалося тільки у двох із них. Зате перший офіційний розіграш у Лізі 1 став успішним. Можливо, пощастило з календарем, адже в суперники попався Осер — новачок французької першості. Можна битву Лілль — ПСЖ дивитися онлайн. З перших хвилин господарі почали йти в наступ, забивши на