Рейнджерс — ПСВ
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 16.08.22 22:00.

Лише через два з половиною місяці після фіналу Ліги Європи плюшеві ведмедики почали новий євросезон. У третьому раунді віцечемпіон Шотландії ледве пройшов головну сенсацію бельгійської першості Юніон Сент-Жіллуа (0–2, 3–0). Селяни після перемоги в Суперкубку Нідерландів над Аяксом, 5–3, зустрічалися з Монако. Основний час обох матчів завершився внічию, але клуб з Ейндговена вдома дотиснув суперника в овертаймі (1–1, 3–2).

Можна гру Рейнджерс — ПСВ дивитися онлайн, противники провели шість поєдинків у міжнародних змаганнях. У ЛЧ 1978/79 на табло в Глазго світився рахунок 0–0 в 1/8 фіналу. У кампанії 1999/00 світло-сині перед своїми вболівальниками оформили впевнену перемогу, 4–1, у квартеті F. В 1/8 ЛЄ 2010/11 на Айброксі виграли гості, 1–0, а єдиний м’яч забив ексфутболіст київського Динамо Ленс. Підопічні ван Бронкгорста змогли відіграти у Юніона відставання у два м’ячі в основний час. Плюшеві ведмедики були близькі до повторення торішньої історії, коли в третьому раунді вилетіли від Мальме (1–2, 1–2). У 2011 році віцечемпіон Шотландії також не зміг на цій стадії пройти шведський колектив (0–1, 1–1). Джерс провалили й відбір 2008/09.

Остання вдала кваліфікація в клубу з Глазго була п’ятнадцять років тому — світло-сині здолали Црвену Звезду (1–0, 0–0) та потрапили до квартету Е ЛЧ. Можна матч Рейнджерс — ПСВ дивитися онлайн.

Голландці були за лічені хвилини вильоту до Ліги Європи — селяни після виїзної нічиєї вдома поступалися Монако 1–2 у другому таймі. Де Йонг спочатку віддав передачу, а в екстра таймі забив переможний м’яч (він же асистував і в першому поєдинку).

Минулого року фермери якраз зупинилися в плей-оф відбору, пропустивши далі Бенфіку (1–2, 0–0). Остання вдала кваліфікація була ще чотири роки тому, коли лампочки вибили БАТЕ (3–2, 3–0). Можна битву Рейнджерс — ПСВ дивитися онлайн.

Початок матчу: 16.08.22 22:00. Лише через два з половиною місяці після фіналу Ліги Європи плюшеві ведмедики почали новий євросезон. У третьому раунді віцечемпіон Шотландії ледве пройшов головну сенсацію бельгійської першості Юніон Сент-Жіллуа (0–2, 3–0). Селяни після перемоги в Суперкубку Нідерландів над Аяксом, 5–3, зустрічалися з Монако. Основний час обох матчів завершився внічию, але клуб з