Аланіяспор — Бешикташ
0+

, Футбол, Туреччина

Початок матчу: 14.08.22 21:45.

У другому турі турецької Суперліги Аланіяспор зійдеться з Бешикташ. Команди — гідні суперники одна одній, адже в обох старт сезону виявився успішним. Гравці з Аланії зуміли здолати Карагумрук. Виїзний поєдинок був насиченим. Уже в першому таймі гості пішли вперед — на дев’ятнадцятій хвилині голом відзначився Едуарду, а на двадцять восьмій — Бекіроглу. В обох епізодах успішний пас віддав Караджа. Можна розіграш Аланіяспор — Бешикташ дивитися онлайн.

До свистка на перерву арбітр встиг роздати три жовті картки — двічі відзначилися гості, й одного разу суддя покарав футболіста господарів поля. У другій половині зустрічі футболісти й далі порушували правила, і на гірчичник награв Боріні на п’ятдесят третій хвилині. Але вже на п’ятдесят п’ятій він записав до свого активу перший гол. Після цього в гостей, які й далі вели в рахунку, відбулося відразу три заміни.

Господарі ж замінили двох гравців на полі, проте безуспішно для себе, адже одразу після цього пропустили третій гол — відзначився Едуарду на сімдесятій хвилині. Невдовзі Карагумрук відіграв пропущений м’яч завдяки голу Біраскі. Утім, перестрілка так і завершилася з рахунком 2–3 на користь Аланіяспора. Можна розіграш Аланіяспор — Бешикташ дивитися онлайн.

Чорні орли в липні провели шість товариських поєдинків, а в першому турі Суперліги затіяли справжній бій за стартові бали в сезоні проти Кайсеріспор. У першому таймі гра йшла досить рівно, і жодна зі сторін не змогла вирватися вперед. Але справжня драма розігралася в другій половині зустрічі. Нерви почали здавати в гостей і футболісти Атана почали зриватися на фоли.

Так, Карімі на п’ятдесят дев’ятій хвилині заробив жовту картку за підніжку. Але з першого разу він не зрозумів арбітра й на шістдесят сьомій знову вдарив супротивника по ногах, за що був вилучений. Але гра від цього стала лише більш запеклою, і на гірчичник уже награв Фернандеш. На вісімдесят четвертій господарі забили перший гол, однак його не зарахували через офсайд.

У компенсований час на полі почалася справжня м’ясорубка. Тосун отримав спочатку жовту за затримку опонента, а потім і другу картку за неспортивну поведінку. Проте на шостій доданій хвилині чорно-білі все ж зуміли вирвати перемогу завдяки голу Геззаля. Можна гру Аланіяспор — Бешикташ дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.08.22 21:45. У другому турі турецької Суперліги Аланіяспор зійдеться з Бешикташ. Команди — гідні суперники одна одній, адже в обох старт сезону виявився успішним. Гравці з Аланії зуміли здолати Карагумрук. Виїзний поєдинок був насиченим. Уже в першому таймі гості пішли вперед — на дев’ятнадцятій хвилині голом відзначився Едуарду, а на двадцять восьмій — Бекіроглу. В обох епізо