Жирона — Сельта
0+

Початок матчу: 26.08.22 21:00.

Можна бій Жирона — Сельта дивитися онлайн, колективи перетиналися на Монтиліві сім разів, переважно в Сегунді. Гості перемагали тричі, але в останніх двох зустрічах каталонці виявилися сильнішими. Команди розписували нічию ще в сезоні 2010/11, 1–1. Вбивця гігантів у чотирьох випадках відзначався щонайменше двома точними ударами. Хоча підопічні Мічела трохи більше тримали м’яч у поєдинку проти Валенсії, клуб майже нічого не створив біля чужих воріт (п’ять ударів, один у площину).

В атаці грали два новачки — Кастельянос і Рікельме, а обороні допомагав ексфутболіст Еспаньйола Лопес. Після перерви в складі каталонців дебютували Ортега та Еррера. Двадцятивосьмирічний кіпер Ортола, який минулого літа прийшов із Тенерифе, так і не зміг стати основним воротарем. Тепер він спробує свої сили в бельгійському Дейнзі. Можна зустріч Жирона — Сельта дивитися онлайн. У матчі проти Еспаньйола кельти більше володіли м’ячем, але в іншому гра була рівною, тому підсумковий рахунок закономірний, 2–2. Один із м’ячів забив тридцятип’ятирічний Аспас. Тепер у форварда сто шістдесят голів у трьохсот одинадцяти поєдинках Чемпіонату в складі клубу з Віго. Пасієнсія відсвяткував дебют точним ударом.

Також уперше у футболці небесно-блакитних з’явилися на полі Марчесін, Нуньєс, Родрігес (в основі), а Перес і Мінгеса вийшли на заміну. Двадцятиоднорічний захисник Каррейра найближчим часом проведе у Вільярреалі. Можна гру Жирона — Сельта дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.08.22 21:00. Каталонці розпочали сезон із поразки від Валенсії на Местальї, 0–1. Хоча кажани майже половину матчу грали в меншості, біло-червоним це не допомогло набрати бали. Кельти в першому турі приймали Еспаньйол. Небесно-блакитні в середині другого тайму вели в рахунку 2–0, але примудрилися втратити перемогу. Суперник забив другий м’яч уже в компенсований час. Можна бій