Альмерія — Севілья
0+

Початок матчу: 27.08.22 23:00.

Чемпіон Сегунди обігравав мадридський Реал під час домашнього матчу в стартовому турі сезону. У другому таймі вершкові взяли ситуацію під контроль і переломили хід подій, 1–2. Нервіонці розпочали сезон із виїзної поразки Осасуні, 1–2. Хоча андалусійці швидко відігралися після пропущеного м’яча на дев’ятій хвилині, господарі вирвали перемогу завдяки пенальті в другому таймі.

Можна зустріч Альмерія — Севілья дивитися онлайн, вони грали на Хуегос Медітерранеос сім разів. Чемпіон Сегунди виявився сильнішим за гамбійців тільки в їхній дебютній зустрічі в сезоні 2007/08. В інших випадках неодмінно перемагали гості, які в чотирьох поєдинках навіть не пропустили. УДА намагалася показати себе гідно в матчі з Реалом, створивши всього сімнадцять небезпечних атак, господарі могли забивати неодноразово (десять ударів, шість у площину).

У складі червоно-білих дебютував вісімнадцятирічний захисник Каїку. У серпні андалусійці купили ексфорварда Сантоса Баптістао, який три сезони виступав в Еспаньйолі (сімдесят сім зустрічей у Прімері, шістнадцять голів, десять передач).

Також колектив підписав воротаря Пачеко, який сім років відіграв за Алавес (двісті сорок вісім поєдинків у Чемпіонаті). У згаданій команді на правах оренди виступатиме захисник Мараш. Можна бій Альмерія — Севілья дивитися онлайн.

Підопічні Лопетегі мали територіальну перевагу в грі проти Осасуни, але загалом сили були рівні. Мір забив одинадцятий гол у футболці Севільї в рамах Чемпіонату (у тридцяти п’яти турах). Теллес, орендований у Манчестера Юнайтеда, дебютував у складі червоно-білих, замінивши Окампоса.

Ексхавбек Реала Іско, який на початку серпня в статусі вільного агента посилив нервіонців, був відсутній навіть у заявці. Вісімнадцятирічний форвард Жуанлу, який виступав за дубль колективу, у пошуках ігрової практики пішов у Мірандес (оренда). Можна протистояння Альмерія — Севілья дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.08.22 23:00. Чемпіон Сегунди обігравав мадридський Реал під час домашнього матчу в стартовому турі сезону. У другому таймі вершкові взяли ситуацію під контроль і переломили хід подій, 1–2. Нервіонці розпочали сезон із виїзної поразки Осасуні, 1–2. Хоча андалусійці швидко відігралися після пропущеного м’яча на дев’ятій хвилині, господарі вирвали перемогу завдяки пенальті в друг