Валенсія — Атлетіко
0+

Початок матчу: 29.08.22 23:00.

Можна бій Валенсія — Атлетіко дивитися онлайн, сторони провели дванадцять поєдинків на Местальї з 2012 року. Гості здобули п’ять перемог, у п’яти випадках зафіксували нічию (у чотирьох із п’яти останніх зустрічей була мирова). Чес обігравали матрацників на своєму полі ще в сезоні 2014/15, 3–1. Індіанці забивали в дев’яти з попередніх десяти виїздах, крім кампанії 2017/18, 0–0.

Кажани могли неодноразово відзначитися у ворота Жирони, але підвела точність ударів (із сімнадцяти лише два влучили в площину). Гаттузо грав за схемою в три нападники, двоє з яких провели свій дебютний поєдинок у колективі (Діас Ліно й Кастільєхо). Також уперше у футболці колективу вийшов двадцятирічний півзахисник Ніко, орендований у Барселони.

На початку серпня клуб продав форварда Гедеша у Вулвергемптон. На рахунку португальця сто сорок шість зустрічей у Прімері, двадцять вісім влучних ударів і двадцять п’ять асистів. Крім того, помаранчеві попрощалися з кіпером Сіллессеном. Можна гру Валенсія — Атлетіко дивитися онлайн.

Після дубля у ворота Хетафе в Морати вже двадцять голів за Атлетіко в Ла Лізі в п’ятдесяти поєдинках. Загалом в іспанській першості він забив сорок п’ять м’ячів (двадцять п’ять у Реал Мадриді). Феліш віддав три передачі — за попередні три сезони в нього було десять асистів у турнірі.

До цього тільки Роналду і Фігу серед португальців записували в актив по три паси в одному турі Прімери. Вітцель і Моліна дебютували в складі червоно-білих. Обидва гравці ніколи не виступали в Іспанії. Можна протистояння Валенсія — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 29.08.22 23:00. У першому турі кажани реалізували пенальті перед перервою в матчі проти Жирони. На початку другого тайму помаранчеві залишилися в меншості, але змогли втримати мінімальну перевагу, 1–0. Мората після повернення з дворічної оренди в Юве вистрілив дублем у ворота Хетафе, 3–0, а Феліш віддав три асисти. Можна бій Валенсія — Атлетіко дивитися онлайн, сторони провели