Монца — Удінезе
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 26.08.22 19:30.

Можна гру Монца — Удінезе дивитися онлайн, опоненти ніколи раніше не перетиналися. Біло-червоні не без нервів пройшли Фрозіноне в 1/32 Кубка Італії (3–2, забили два пенальті й під час зустрічі втратили перевагу у два голи). У грі проти Торіно підопічні Строппи непогано виглядали в атаці (удари 15–13, у площину 4–6) і більше володіли м’ячем.

Складно очікувати перемоги, коли в старті вийшли сім новачків, ще двоє з’явилися на заміну. Серед них форвард Петанья, орендований у Наполі (п’ятдесят матчів, сім точних ударів, чотири асисти). Тимчасово в клубі Берлусконі-Галліані виступатиме захисник лондонського Арсеналу Марі. Другу частину минулого сезону він провів в Удінезе (п’ятнадцять поєдинків). Діаву (двадцять ігор) вирішили продати в Модену. Можна битву Монца — Удінезе дивитися онлайн.

Фріульці намагалися нав’язати боротьбу Мілану, але чемпіон перевершив суперника за всіма параметрами. До того ж Сільвестрі врятував колектив лише в одному епізоді. Захисник Ебоселе дебютував в Удінезе, а Ебоссе й Масіна вже виходили на поле в кубковому матчі проти Фералпісало, 2–1. Аргентинський ексгравець Атлетіко Перес підписав контракт із чорно-білими (минулий сезон перебував в оренді).

У зворотному напрямку пішов Моліна (шістдесят чотири зустрічі, дев’ять голів, сім передач). Пуззетто повернувся до Вотфорда (тридцять дев’ять поєдинків, 7+5 за два роки). Саме в складі б'янконері футболіста помітив представник АПЛ. Можна протистояння Монца — Удінезе дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.08.22 19:30. Дебютант турніру програв свій перший матч в еліті. Футболісти Торіно забили двічі вже до середини другого тайму, а господарі тільки наприкінці зустрічі скоротили відставання. Фріульці розпочали сезон на Сан-Сіро, попсувавши нерви чемпіону. Чорно-білі вийшли вперед на другій хвилині, на перерву пішли за рахунку 2–2, але Мілан не упустив свої три очки, 2–4. Можна