MGG 6.3
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 26.08.22 21:45.

Біло-блакитні здобули вольову перемогу в Римі над Болоньєю, 2–1, у першій зустрічі сезону. Б’янкочелесті залишилися в меншості вже на початку поєдинку, але до кінця першого тайму склади зрівнялися. У стартовому турі віцечемпіон Італії насилу здолав у гостях новачка Лечче, 2–1. Лукаку відсвяткував повернення в клуб забитим голом уже на другій хвилині. Пізніше господарі зрівняли, а Дамфріс приніс перемогу зміям лише на четвертій компенсованій хвилині.

Можна гру Лаціо — Інтер дивитися онлайн, сторони провели одинадцять матчів на столичному Олімпіко з 2011 року. Орлята брали три очки в шести випадках, хвальки — у чотирьох. З 2009 року опоненти розписали єдину нічию в сезоні 2020/21, 1–1. Б’янкадзуррі неодмінно відзначалися у воротах суперника в десяти з одинадцяти попередніх поєдинках, окрім домашньої зустрічі у 2018/19, 0–3.

Біло-блакитні поступилися Болоньї у володінні (сорок один відсоток), але набагато частіше створювали небезпечні атаки (47–27). Утім, на фінальній стадії римляни мали проблеми (дев’ять ударів, шість у площину). Один із м’ячів забив Іммобіле — тепер у форварда сто п’ятдесят один гол у двохсот дев’яти зустрічах за Лаціо в Серії А.

Не дуже вдалим вийшов дебют Машіміану — воротаря вилучили на шостій хвилині, а його замінив інший новий кіпер Проведель. Також свою першу гру за орлів провели Романьйолі, Канчельєрі та Весіно. Можна зустріч Лаціо — Інтер дивитися онлайн.

Інтернаціонале був на дві голови вищий за Лечче, але завдяки кіперу Фальконе інтрига зберігалася до самого кінця. Лукаку забив свій сорок восьмий м’яч у Серії А в сімдесяти трьох іграх. У цьому поєдинку в складі ломбардійців дебютував експівзахисник Роми Мхітарян — у другому таймі він змінив Брозовича.

Санчес покинув Джузеппе Меацца після трьох років, перебравшись до Марселя. У Чемпіонаті чилієць провів сімдесят дев’ять зустрічей (шістнадцять голів, шістнадцять передач). Що стосується інших кадрових змін, то за останній час клуб віддав в оренду кілька молодих футболістів. Можна битву Лаціо — Інтер дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.08.22 21:45. Біло-блакитні здобули вольову перемогу в Римі над Болоньєю, 2–1, у першій зустрічі сезону. Б’янкочелесті залишилися в меншості вже на початку поєдинку, але до кінця першого тайму склади зрівнялися. У стартовому турі віцечемпіон Італії насилу здолав у гостях новачка Лечче, 2–1. Лукаку відсвяткував повернення в клуб забитим голом уже на другій хвилині. Пізніше госпо