Мілан — Болонья
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 27.08.22 21:45.

Россонері зіткнулися з опором із боку Удінезе, пропустивши вже на другій хвилині. Дияволи швидко відігралися, але на перерву команди пішли з результатом 2–2. Завдяки дублю Ребича й гол+пасу Діаса чемпіон Італії не втратив очки в першому турі. Фельсінеї дуже хотіли засмутити Лаціо. Хорти вийшли вперед у Римі, мали чисельну більшість, але потім склади зрівнялися й орли продемонстрували характер, 1–2.

Можна зустріч Мілан — Болонья дивитися онлайн, противники зустрічалися одинадцять разів на Сан-Сіро з 2011 року. У цьому проміжку відчутна перевага на боці господарів (вісім перемог). За останні двадцять років сторони лише двічі розписували мирову — у минулому сезоні, 0–0, і в кампанії 2011/12, 1–1. З 2009 року гості набрали три бали в гостях тільки в розіграші 2015/16, 1–0. Червоно-чорні відзначалися у воротах суперника в одинадцяти з попередніх тринадцяти поєдинках перед своїми вболівальниками.

У матчі проти Удінезе россонері більше володіли м’ячем (шістдесят п’ять відсотків часу) і частіше створювали небезпечні атаки (43–31), але точність ударів часом підводила (сім із чотирнадцяти пройшли повз ворота). Де Кетеларе та Орігі дебютували в складі чемпіона Італії, з’явившись у другому таймі. Двадцятидворічний півзахисник Брешіаніні, який частіше виступав за Мілан (U-19), пішов в оренду в Козенцу. А ось Капанні й Мішеліс залишили россонері, ставши гравцями Тернани й Мірандеса. Можна бій Мілан — Болонья дивитися онлайн.

Хорти в 1/32 Кубка Італії скромно здолали Козенцу, 1–0. У грі з Лаціо червоно-сині добре тримали м’яч (п’ятдесят дев’ять відсотків часу), але в атаці не вистачало гостроти (лише три з одинадцяти ударів потрапили в площину). Арнаутович забив п’ятнадцятий гол у тридцяти чотирьох зустрічах Серії А у футболці хортів.

У старті вийшли два новачки — Лікоянніс і Камб’ясо. Фельсінеї викупили захисника Теате в Остенде (тридцять один поєдинок у минулому сезоні), але потім продали його в Ренн. Можна гру Мілан — Болонья дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.08.22 21:45. Россонері зіткнулися з опором із боку Удінезе, пропустивши вже на другій хвилині. Дияволи швидко відігралися, але на перерву команди пішли з результатом 2–2. Завдяки дублю Ребича й гол+пасу Діаса чемпіон Італії не втратив очки в першому турі. Фельсінеї дуже хотіли засмутити Лаціо. Хорти вийшли вперед у Римі, мали чисельну більшість, але потім склади зрівнялися й о