Аяччо — Лілль
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 26.08.22 22:00.

Більш успішно склався для колективу домашній поєдинок. На своєму полі Аяччо протистояв Лансу. Протягом першого тайму суперників доводилося стримувати ціною фолів, і господарі награли на три жовті картки. Не надто ситуація змінилася й у другій половині зустрічі. Щоправда, більше почали порушувати правила футболісти обох сторін, й арбітр роздав ще по два гірчичники, а ось голами ніхто відзначитися так і не зміг.

Попри те, що криваво-золоті шістдесят чотири відсотки часу володіли м’ячем і завдали дванадцять ударів — лише три з них влучили в площину воріт, проте не стали результативними. Вісім випадків було втрачено — м’яч пролетів повз ворота, тож над реалізацією моментів Лансу доведеться попрацювати. Нульова нічия принесла по одному балу кожній із команд. Можна гру Аяччо — Лілль дивитися онлайн.

Доги в першому турі впевнено обіграли Осер — 4–1. Однак другий матч у сезоні не так вдало склався для підопічних Паулу Фонсеки. На домашньому стадіоні канарки почувалися досить упевнено, і гостям доводилося грати грубо, щоб зберегти ворота сухими. Так, червоно-сині отримали чотири жовті картки ще до перерви, проте втримати рахунок сухим не вдалося — гол на двадцять восьмій хвилині забив Саймон.

Лише на сімдесят шостій хвилині Ісмаїлі зрівняв результат на табло після асисту Девіда Джуніора. Рахунок залишився нічийним до фінального свистка — 1–1. Чи зможуть боксери здобути перемогу над ведмедями? Можна протистояння Аяччо — Лілль дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.08.22 22:00. У четвертому турі французької Ліги 1 зійдуться ведмеді та доги. Сезон по-різному почався для цих команд. Після двох турів гравці з Корсики здобули всього один бал і опинилися на шістнадцятій сходинці. У першому розіграші підопічні Олів’є Панталоні поступилися Ліону у виїзному матчі з рахунком 2–1. Можна бій Аяччо — Лілль дивитися онлайн. Більш успішно склався дл