ПСЖ — Монако
0+

Початок матчу: 28.08.22 21:45.

Центральний матч туру — це, безсумнівно, поєдинок між чинним чемпіоном і монегасками. У першому турі парижани розгромили Клермон — 5–0. У другому під їхній тиск потрапив Монпельє. Можна битву ПСЖ — Монако дивитися онлайн.

Ймовірно, футболісти з Парі Сен-Жермен вирішили побавитися, бо Мбаппе на двадцять третій хвилині не зумів реалізувати пенальті. Однак фаворити чинили такий тиск на ворота суперника, що ті змушені були помилятися. Так, голом у свої ворота відзначився Сако. А на сорок третій хвилині Неймар подвоїв перевагу, і вже на п’ятдесят першій хвилині він відзначився дублем. Щоправда, майже одразу завдяки голу Хазара гості зуміли відіграти один м’яч.

Втім, на шістдесят дев’ятій хвилині Мбаппе реабілітувався після незабитого пенальті, зумівши вразити ворота опонента, перехопивши м’яч у штрафному майданчику. Неймар на вісімдесят п’ятій міг би оформити хет-трик, однак його третій момент не зарахували через офсайд. Утім, Санчеш зумів довести результат до розгромного, забивши п’ятий гол на вісімдесят сьомій хвилині. Але Монпельє встиг відіграти один м’яч до фінального свистка, забивши на першій компенсованій хвилині. Підсумок зустрічі — 5–2. Можна розіграш ПСЖ — Монако дивитися онлайн.

Червоно-білі також успішно стартували в новому сезоні. У першому турі команда Філіппа Клемана здобула перемогу над Страсбуром із рахунком 2–1. У другому поєдинку вдалося втримати нічийний результат проти Ренна. Через грубий фол Фофана на п’ятнадцятій хвилині колектив залишився в меншості, тож розраховувати на перемогу вже було дуже складно. Проте господарі й далі тиснули на ворота суперника, і ті змушені були захищатися, порушуючи правила.

Так, гості награли на три жовті картки в першому таймі. Також привезли у свої ворота пенальті, проте Дісас не зумів його реалізувати. У підсумку це коштувало двох втрачених балів для монегасків. Адже на п’ятдесят дев’ятій Лаборде відкрив рахунок. Лише на сімдесят другій Емболо зумів зрівняти цифри на табло. Підсумок — 1–1. А якби Дісасі зумів вдало пробити пенальті — перемога була б у спортсменів із князівства в кишені. Можна гру ПСЖ — Монако дивитися онлайн.

Початок матчу: 28.08.22 21:45. Центральний матч туру — це, безсумнівно, поєдинок між чинним чемпіоном і монегасками. У першому турі парижани розгромили Клермон — 5–0. У другому під їхній тиск потрапив Монпельє. Можна битву ПСЖ — Монако дивитися онлайн. Ймовірно, футболісти з Парі Сен-Жермен вирішили побавитися, бо Мбаппе на двадцять третій хвилині не зумів реалізувати пенальті. Однак фаворити