Емполі — Верона
0+

Початок матчу: 31.08.22 19:30.

Сині в другому турі вистояли нічию в домашньому матчі з Фіорентіною, 0–0, граючи в меншості із шістдесят сьомої хвилини. Зустріч проходила під диктовку суперника, тож один бал за таких умов — хороший результат. Греки розійшлися миром у гостях із Болоньєю, 1–1. Елліни завдали дев’ятнадцять ударів (три влучили в площину). Ближче до кінця мастифи отримали чисельну перевагу, але ніяк це не реалізували. До перерви команда пропустила другий м’яч, але його скасували через офсайд.

Можна зустріч Емполі — Верона дивитися онлайн, противники перетиналися на стадіоні Карло Кастеллані шість разів (тричі в Серії В). Найчастіше колективи розписували нічию, а у двох випадках перемагали господарі. Єдина вікторія гостей була зафіксована в сезоні 2011/12, 3–1. У п’яти іграх суперники забивали максимум два м’ячі.

Тосканці набрали після двох турів один бал і ще не відзначалися, а Вікаріо пропустив лише один гол. У складі дебютували ексфорвард Дженоа Дестро, нападник Сатріано (оренда з Інтера), Марін (права належать Кальярі), Де Вінтер із Юве, Камб’ягі та Ламмерс з Аталанти.

Кіпер Перісан із Порденоне та захисник Какаче (трансфер із Сент-Трюйдена) були на лавці запасних. Вісімнадцятирічний воротар Стубляр і Ебуехі (вільний агент із Бенфіки) травмовані. Можна бій Емполі — Верона дивитися онлайн.

Скалігери також набрали одне очко на старті, а Монтіпо пропустив шість м’ячів. У складі дебютували нападники Анрі (забив два голи, раніше виступав у Венеції) і Пікколі (оренда з Аталанти). На заміну виходив форвард Джурич (вільний агент із Салернітани).

Ексзахисник Гіберніана Дойг, Кортіновіс з Аталанти та кіпер Періллі (вільний агент із Брешії) просиділи на лавці запасних. Жовто-сині віддали Наполі в оренду Сімеоне. В активі аргентинця двадцять одна гольова дія в тридцяти п’яти турах за греків минулого сезону. Можна розіграш Емполі — Верона дивитися онлайн.

Початок матчу: 31.08.22 19:30. Сині в другому турі вистояли нічию в домашньому матчі з Фіорентіною, 0–0, граючи в меншості із шістдесят сьомої хвилини. Зустріч проходила під диктовку суперника, тож один бал за таких умов — хороший результат. Греки розійшлися миром у гостях із Болоньєю, 1–1. Елліни завдали дев’ятнадцять ударів (три влучили в площину). Ближче до кінця мастифи отримали чисельну пе