Сельта — Кадіс
0+

Початок матчу: 02.09.22 22:00.

У другому турі небесно-блакитні приймали Реал. Галісійці пропустили вже на чотирнадцятій хвилині, але на середину першого тайму відновили паритет. Втім, після цього відзначався лише чемпіон Іспанії 1–4. Клуб із Віго навіть частіше створював небезпечні атаки (60–40), але лише два удари з п’ятнадцяти потрапили в площину воріт. Дятли абсолютно заслужено поступилися в гостях Осасуні, 0–2, пропустивши обидва м’ячі з пенальті. Крім того, жовто-сині догравали в меншості (видалення було за рахунку 0–1).

Можна зустріч Сельта — Кадіс дивитися онлайн, опоненти з початку 2000-х провели всього сім зустрічей на Балаїдосі. Господарі перемагали значно частіше в цьому відрізку. Кельти не забивали ще в сезоні 2004/05, 0–2. У попередніх шести поєдинках убивця гігантів шістнадцять разів вражав ворота суперника.

В активі небесно-блакитних лише один бал після двох матчів. Аспас на старті нового Чемпіонату відзначився двічі, тепер у форварда сто шістдесят один м’яч за десять років у колективі. Можна битву Сельта — Кадіс дивитися онлайн.

У складі дебютували екскіпер Порту Марчесін (пропустив шість голів), захисник Нуньєс (права належать Атлетіко), Мінгеса (перехід із Барселони), півзахисники Арнаїс (оренда із Севільї), Де ла Торре (трансфер із Хераклеса), форвард Пасієнсія (забив Еспаньйолу) та нападник Перес (футболіст Роми).

У жовто-синіх на старті нуль очок. Команда є єдиною в Ла Лізі після двох турів без жодного гола. Серед новачків дятлів уже виходили на поле захисник Сальдуа (виступав у Реалі Сосьєдаді) та півзахисник Мабіл (вільний агент із Мідтьюлланда). У середині серпня субмарина орендувала в чемпіона Іспанії Бланко, який грав за дубль, але навіть має п’ять матчів у першій команді вершкових.

Осмаїч не зміг закріпитися в складі жовто-синіх (десять поєдинків минулого сезону) і його відправили в оренду до португальської Візели. Можна протистояння Сельта — Кадіс дивитися онлайн.

Початок матчу: 02.09.22 22:00. У другому турі небесно-блакитні приймали Реал. Галісійці пропустили вже на чотирнадцятій хвилині, але на середину першого тайму відновили паритет. Втім, після цього відзначався лише чемпіон Іспанії 1–4. Клуб із Віго навіть частіше створював небезпечні атаки (60–40), але лише два удари з п’ятнадцяти потрапили в площину воріт. Дятли абсолютно заслужено поступилися в