Реал Сосьєдад — Атлетіко
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 03.09.22 19:30.

У другому турі баски приймали Барселону. До шостої хвилини на табло горіли одиниці. Біло-блакитні стримували каталонців до середини другого тайму, але після появи на полі Фаті фаворит матчу не залишив шансів на очки, 1–4. Матрацники програли в першому домашньому поєдинку сезону Вільярреалу, 0–2. Індіанці створили більше небезпечних атак (54–30), але на завершальній стадії більш ефективно діяли футболісти субмарини (удари 13–19, у площину 5–5).

Можна зустріти Реал Сосьєдад — Атлетіко дивитися онлайн, опоненти з 2012 року зустрічалися в Сан-Себастьяні дванадцять разів. У цьому проміжку столичний колектив перемагав трохи частіше (7–5). Двадцять дві гри поспіль учасники протистояння не розписували нічию. Остання мирова була ще в сезоні 1997/98, 0–0. У семи із восьми попередніх матчах забивала лише одна команда.

В активі королівського клубу три очки у двох турах. Точний удар у ворота Барси став для форварда Ісака тридцять третім у складі басків у ста п’яти поєдинках Прімери. Усі три новачки вже дебютували. Йдеться про колишнього нападника Анже Чо, його колегу з амплуа Кубо (забив переможний м’яч Кадісу) та півзахисника Мендеса (трансфер із Сельти). Можна гру Реал Сосьєдад — Атлетіко дивитися онлайн.

Індіанці також мають три бали на старті чемпіонату. Мората відзначився дублем під час зустрічі з Хетафе, 3–0, а Феліш віддав три асисти. Уперше в складі матрацників вийшли півзахисник Вітсель (вільний агент із Борусії Дортмунд) та ексзахисник Удінезе Моліна, який заробив вилучення в грі з Вільярреалом. У липні-серпні червоно-білі відправили по орендах вісьмох футболістів, на яких поки що не розраховує Сімеоне.

Серед них і молодший син аргентинського фахівця Джуліано. Крім того, АТМ продали захисників Васса та Переса в Брондбю та Удінезі відповідно, а півзахисника Ерреру — у х’юстонське Динамо. Можна битву Реал Сосьєдад — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.09.22 19:30. У другому турі баски приймали Барселону. До шостої хвилини на табло горіли одиниці. Біло-блакитні стримували каталонців до середини другого тайму, але після появи на полі Фаті фаворит матчу не залишив шансів на очки, 1–4. Матрацники програли в першому домашньому поєдинку сезону Вільярреалу, 0–2. Індіанці створили більше небезпечних атак (54–30), але на завершальні