MGG 6.2
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 03.09.22 22:00.

Червоно-білі ледь не програли другий матч на старті Чемпіонату. Нервіонці пропустили від Вальядолід на вісімдесятій хвилині, але встигли зрівняти, 1–1. Підопічні Лопетеги мали дев’яносто небезпечних атак і вісімнадцять ударів, але лише два з них потрапили в площину воріт. Каталонці обмінялися швидкими м’ячами на початку поєдинку, але вихід Фаті в другому таймі перевернув перебіг подій — молодий талант віддав два асисти та забив в одному з епізодів, 4–1. Левандовський оформив дубль (гольовий дебют).

Можна гру Севілья — Барселона дивитися онлайн, сторони провели чотирнадцять зустрічей із 2012 року на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан. У цьому проміжку віцечемпіон Іспанії здобув сім перемог, у чотирьох випадках зафіксували нічию. У трьох із попередніх шести виїздах синьо-гранатові не проявляли себе. З 2008 року господарі обіграли каталонців у Прімері лише в сезоні 2015/16, 2–1.

Після двох турів андалусійці набрали лише один бал, хоча грали проти середняка та команди, яка підвищилася в класі. У поєдинку проти Вальядоліда в середині другого тайму Іско вперше вийшов на поле у ​​футболці червоно-білих. Двадцятирічний Куассі, якого в середині серпня купили в Баварії, провів поєдинок другого туру. У Бундеслізі він узяв участь у двадцяти трьох поєдинках у складі чемпіона Німеччини. Можна битву Севілья — Барселона дивитися онлайн.

Захисник Теллес, орендований у Манчестера Юнайтеда, поки що з’являвся лише наприкінці зустрічей. Його співвітчизник Маркан (трансфер із Галатасараю) поки не дебютував. Лопетегі дав зрозуміти молодим форвардам Жуанлу та Сарсані, що він не розраховує на них найближчим часом. Нападників відправили в оренду в Мірандес та Марітіму відповідно.

В активі Барси чотири очки після двох турів та один пропущений м’яч. У складі каталонців дебютували захисник Крістенсен, півзахисник Кессьє, форварди Рафінья та Левандовський (два голи). Можна розіграш Севілья — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.09.22 22:00. Червоно-білі ледь не програли другий матч на старті Чемпіонату. Нервіонці пропустили від Вальядолід на вісімдесятій хвилині, але встигли зрівняти, 1–1. Підопічні Лопетеги мали дев’яносто небезпечних атак і вісімнадцять ударів, але лише два з них потрапили в площину воріт. Каталонці обмінялися швидкими м’ячами на початку поєдинку, але вихід Фаті в другому таймі пер