Удінезе — Рома
0+

Початок матчу: 04.09.22 21:45.

У Серії А маленьким зебрам відразу ж довелося зіткнутися з Міланом, і цей суперник виявився клубу не по зубах — 2–4. Але в другому турі футболісти Соттиля зійшлися із Салернітаною, яку могли б перемагати. Гра була досить грубою, і перед свистком на перерву Перес отримав пряму червону картку за грубу підніжку, тож колектив залишився в меншості. Тим не менш, господарі продовжували тиснути на ворота опонента, і салернітанцям доводилося часто порушувати правила. Так, арбітр у другому таймі роздав три жовті карти: Брадаричу, Бронну та Дьємберу. З іншого боку, статистика свідчить про деяку перевагу Салернітани на полі.

Так, зокрема, гості п’ятдесят три відсотки ігрового часу володіли м’ячем і завдали шість ударів у площину воріт. Тоді як бомбардири чорно-білих змогли пробити лише двічі. Водночас ніхто голом так і не зміг відзначитись — 0–0. Можна протистояння Удінезе — Рома дивитись онлайн.

Римляни провели сім товариських спарингів, однак у першому офіційному матчі сезону колектив вирішив поберегти сили й не втішив своїх уболівальників великою кількістю голів. Протягом усього першого тайму вовчиця пресингувала противників, і ті змушені часто порушувати правила.

Рахунок на тридцять третій хвилині відкрив Крістанте. Він підхопив м’яч і з-за меж штрафного майданчика зумів точно вразити ворота суперника. Чи заб’ють римляни більше ніж один раз у ворота маленьких зебр? Можна матч Удінезе — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.09.22 21:45. Скориставшись літньою паузою, чорно-білі провели три товариські поєдинки. Причому два з них проти лондонського Челсі. Обидва рази невдало — 1–3 та 0–2. Набагато успішніше склалася гра в Кубку Італії, де підопічні Андреа Соттиля зуміли обіграти Фералпісало з рахунком 2–1 і пройти в наступний раунд змагань. Можна битва Удінезе — Рома дивитись онлайн. У Серії А мале