0+

Нант — ПСЖ

, Футбол, Франція

Початок матчу: 03.09.22 22:00.

Втім, результати перших трьох турів теж важко назвати успішними. Поєдинок проти Анже завершився без забитих голів, по одному м’ячу побачили глядачі в розіграші проти Лілля. Не мав успіху і виїзний поєдинок проти Марселя в третьому турі. У першому таймі команди розійшлися без забитих голів, тож уся доля зустрічі вирішувалася в другій половині.

Перший гол оформив Мбемба на сімдесятій хвилині, вивівши південців уперед. Однак на сімдесят шостій господарі залишилися в меншості, ще й заробили пенальті. Удар успішно реалізував Блас на сімдесят восьмій хвилині, зрівнявши результат. Але на вісімдесят другій хвилині Паллуа зрізав м’яч у свої ж ворота, що дало змогу провансальцям знову вийти вперед. Цей гол і став вирішальним — 2–1. Можна бій Нант — ПСЖ дивитися онлайн.

Червоно-сині востаннє програвали 20 березня в грі з Монако — 0–3. Після того в парижан не було жодної поразки ні в офіційних, ні в товариських матчах. У першому турі ПСЖ розгромив Клермон із рахунком 5–0. З 5–2 на табло завершилася гра проти Монпельє. І багато голів побачили глядачі матчу з Ліллем. З перших хвилин столичні кинулися громити суперників.

На першій хвилині відзначився Мбаппе. На двадцять сьомій Мессі подвоїв перевагу. На тридцять дев’ятій відзначився Хакімі, а на сорок третій — Неймар. Рахунок 0–4 після першого тайму говорив про те, що в господарів немає шансів. На п’ятдесят другій Неймар оформив дубль і через дві хвилини ще один м’яч забив Бамба, скоротивши відставання в матчі.

Щоправда, невдовзі знову святкували парижани — забив Мбаппе. А після асисту Неймара він оформив дубль — 1–7. Можна протистояння Нант — ПСЖ дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.09.22 22:00. Канарки нещодавно зустрічалися з парижанами. У матчі за Суперкубок Франції 31 липня підопічні Гальтьє розгромили команду Антуана Комбуаре з рахунком 4–0. Можливо, цей трофей не був настільки пріоритетним для колективу, і гравці просто берегли сили для успішного старту в Лізі 1. Можна зустріч Нант — ПСЖ дивитися онлайн. Втім, результати перших трьох турів теж важ