Труа — Ренн
0+

Труа — Ренн

Початок матчу: 04.09.22 18:05.

Труа — єдина команда в Лізі 1, яка після трьох турів залишилася без єдиного бала й опинилася на останньому місці в турнірній таблиці. У першому турі підопічні Брюно Ірлеса зійшлися на виїзді з Монпельє, де поступилися з рахунком 2–3. У другому матчі клуб вдома приймав Тулузу, від якої зазнав поразки, 0–3. Невдало склався і виїзний поєдинок проти Ліона. Можна зустріч Труа — Ренн дивитися онлайн.

Вже на третій хвилині Ляказетт забив гол і вивів свою команду вперед. Тільки з пенальті гості змогли забити і зрівняти рахунок на тридцять дев’ятій хвилині. На перерву команди пішли з нічийним результатом, однак у другій частині зустрічі Ліон продовжив натиск, і це принесло свої плоди. Уже на сорок дев’ятій хвилині Тальяфіко забив гол, і господарі знову вийшли вперед.

На сорок дев’ятій Тете реалізував третій м’яч, він же на сімдесят дев’ятій оформив дубль. Підсумок матчу — 1–4. Можна протистояння Труа — Ренн дивитися онлайн.

Червоно-чорні мінімально поступилися в першому турі, програвши з рахунком 0–1 Лор’яну на своєму полі. У другому матчі команда Брюно Женезіо на виїзді зуміла втримати нічийний результат у грі проти Монако — 1–1. Успішніше склався поєдинок проти Аяччо. На вісімнадцятій хвилині відзначився Тер’є, вивівши бретонців уперед. Мангані на п’ятій компенсованій хвилині міг зрівняти рахунок, але не зумів реалізувати пенальті.

Однак на п’ятдесят сьомій завдяки голу Ель Ідріссі гості все ж зуміли відігратися, але ненадовго. Уже на шістдесят другій господарі знову повели. Утримати переможний результат було дуже важко, і вдалося це лише ціною грубих фолів. Пристрасті вирували й на лаві запасних. Зокрема, арбітр спочатку покарав Салена жовтою карткою. Коли той не заспокоївся, рефері вручив і червону.

На першій компенсованій хвилині Угучкву грубо зіграв проти опонента й отримав пряму червону картку. Проте чорношкірі зуміли втримати переможний для себе результат — 2–1. Можна розіграш Труа — Ренн дивитися онлайн.

Початок матчу: 04.09.22 18:05. Труа — єдина команда в Лізі 1, яка після трьох турів залишилася без єдиного бала й опинилася на останньому місці в турнірній таблиці. У першому турі підопічні Брюно Ірлеса зійшлися на виїзді з Монпельє, де поступилися з рахунком 2–3. У другому матчі клуб вдома приймав Тулузу, від якої зазнав поразки, 0–3. Невдало склався і виїзний поєдинок проти Ліона. Можна зустр