Ніцца — Монако
0+

Початок матчу: 04.09.22 21:45.

Орлята не дуже вдало розпочали новий сезон. Команда Люсьєна Фавра двічі поспіль завершила матчі з нічийним результатом — 1–1. Спочатку проти Тулузи, а потім і проти Страсбура. Водночас колектив кваліфікується до Ліги конференцій, де 18 серпня поступився ФК Маккабі Тель-Авів із рахунком 0–1. У третьому турі Ліги 1 гімнасти на виїзді зіграли проти Клермона. Можна битву Ніцца — Монако дивитися онлайн.

Господарі поля вже на шостій хвилині вийшли вперед завдяки голу Кауї. До кінця поєдинку більше голів не було, незважаючи на те що кінцівка була дуже напруженою, й арбітру довелося вилучити двох гравців Фавра. Спочатку на вісімдесятій хвилині пряму червону картку отримав Леміна, а вже за дві хвилини Тодібо отримав другий гірчичник і також залишив поле.

Орлята чотири рази зуміли пробити в площину воріт суперника, але відзначитися голом так і не вдалося — мінімальна поразка з результатом 0–1 і втрачені бали. Можна протистояння Ніцца — Монако дивитися онлайн.

Монегаски успішно працюють у сезоні 2022/2023, зумівши вже здолати Страсбур із рахунком 2–1. Після цього команда Філіппа Клемана зіграла матч кваліфікації в Лігу чемпіонів, де лише в додатковий час зуміла обіграти ПСВ, 3–2. Після цього в Лізі 1 червоно-білі розписали нічию 1–1 з Ренном, а в третьому турі зазнали поразки від Ланса в домашньому поєдинку.

Гості почали з перших хвилин активно пресингувати, і це принесло свої плоди. Опенда вже на сьомій хвилині зумів відзначитися голом, а Мачадо на тридцять восьмій подвоїв перевагу. Футболісти з князівства до свистка на перерву зуміли відіграти один пропущений м’яч, але на початку другого тайму господарі заробили пенальті, і його успішно реалізував Фофана.

На сімдесят другій хвилині монегаски залишилися в меншості, оскільки Вандерсон отримав другу жовту. На сімдесят восьмій хвилині забив Саїд, встановивши остаточний рахунок — 1–4. Можна розіграш Ніцца — Монако дивитися онлайн.

Початок матчу: 04.09.22 21:45. Орлята не дуже вдало розпочали новий сезон. Команда Люсьєна Фавра двічі поспіль завершила матчі з нічийним результатом — 1–1. Спочатку проти Тулузи, а потім і проти Страсбура. Водночас колектив кваліфікується до Ліги конференцій, де 18 серпня поступився ФК Маккабі Тель-Авів із рахунком 0–1. У третьому турі Ліги 1 гімнасти на виїзді зіграли проти Клермона. Можна би