Динамо Загреб — Челсі
MGG 5.1
0+

Початок матчу: 06.09.22 19:45.

Загребський колектив успішно розпочав виступ у національному Чемпіонаті в сезоні 2022/2023. Команда Анте Чачича в сьомому турі успішно здолала Шибеник на виїзді. Але кваліфікуватися до Ліги чемпіонів хорватам було не так уже і просто. Можна битву Динамо Загреб — Челсі дивитись онлайн. На завершальній стадії кваліфікації зустрітися довелося із норвезьким Буде-Глімтом. На виїзді команда мінімально поступилася, тому доля двоматчевого протистояння вирішувалася в Загребі, і вже на четвертій хвилині матчу Оршич відзначився голом, перекресливши всю перевагу норвежців, здобуту в попередньому поєдинку. А на тридцять п’ятій хвилині забив Петкович, і шальки терезів моментально схилилися на бік Динамо. Але на сімдесятій Гренбек зумів вразити ворота суперників та відновити рівновагу у двоматчевому протистоянні.

Тож доля путівки до групового раунду Ліги чемпіонів вирішувалася в додатковий час. Хорвати вирішили не доводити справу до серії пенальті та зуміли забити два голи до закінчення овертайму. Відзначилися Дрмич та Бочкай. Можна гру Динамо Загреб — Челсі дивитись онлайн.

Пенсіонери кваліфікувалися в ЛЧ на пряму, тому команді Грема Поттера не доводилося боротися за путівку в стикових матчах. А в Прем’єр-лізі лондонський клуб стартував порівняно успішно. У першому турі клуб мінімально обійшов Евертон, далі завоював нічию в протистоянні з Тоттенгемом і несподівано поступився Лідсу із серйозним рахунком — 0–3.

Не без проблем вдалося здолати й Лестер. Уже в першому таймі сині опинилися в меншості — дуже швидко дві жовті картки заробив Галлахер і залишив своїх уже на двадцять восьмій хвилині. Проте першими відзначилися господарі — на сорок сьомій забив Стерлінг, він же на шістдесят третій оформив дубль. За три хвилини Барнс вразив ворота суперників, проте відігратися гості вже не змогли — 2–1. Можна протистояння Динамо Загреб — Челсі дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 19:45. Загребський колектив успішно розпочав виступ у національному Чемпіонаті в сезоні 2022/2023. Команда Анте Чачича в сьомому турі успішно здолала Шибеник на виїзді. Але кваліфікуватися до Ліги чемпіонів хорватам було не так уже і просто. Можна битву Динамо Загреб — Челсі дивитись онлайн. На завершальній стадії кваліфікації зустрітися довелося із норвезьким Буде-Глімт