Бенфіка — Маккабі Хайфа
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Орли на шляху до Ліги чемпіонів впевнено розправилися з Мідтьюлландом та Динамо Київ. У першому матчі проти данців португальці здобули перемогу з рахунком 4–1, у другому добили суперників — 1–3. Далі не пощастило київському Динамо. У першій зустрічі червоні здобули вікторію, 0–2, не зменшили тиску й на домашньому стадіоні. Можна битву Бенфіка — Маккабі Хайфа дивитися онлайн.

На двадцять сьомій хвилині голом відзначився Отаменді. На сорковій хвилині Рафа Сілва скористався помилкою захисту, перехопив м’яч та вразив ворота опонента, а вже за дві хвилини Нерес забив третій гол у матчі — 3–0. У другому таймі динамівці, які за підсумками двох матчів поступалися вже в п’ять голів, були надто деморалізовані, щоб чинити опір супернику. Очевидно, що досвідчений Мірча Луческу не знайшов слів, щоб налаштувати своїх підопічних. Тож програти португальцям цього разу ризикує Маккабі. Можна протистояння Бенфіка — Маккабі Хайфа дивитися онлайн.

Ізраїльська команда пройшла довгий шлях до Ліги чемпіонів. Спочатку вдалося вибити зі змагань Олімпіакос, далі — Аполлон. На завершальному етапі кваліфікації Макккабі зустрілися із Црвеною Звездою. У першому матчі вдалося здобути перемогу, 3–2. У відповідь ледве вдалося втримати нічийний результат, який дав можливість потрапити до групового етапу.

Але на домашньому стадіоні Црвена змогла вирватися вперед — спочатку гол забив Пешич на двадцять сьомій хвилині, а на сорок третій Іванич подвоїв перевагу. Хазіза отримав право пробити пенальті, проте не зумів забити з позначки. Тим не менш, гості відзначилися з ігрового епізоду за кілька хвилин до свистка на перерву. На дев’яностій хвилині Павков зрізав м’яч у свої ворота після розіграшу штрафного. Підсумок — 2–2. Можна розіграш Бенфіка — Маккабі Хайфа дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 22:00. Орли на шляху до Ліги чемпіонів впевнено розправилися з Мідтьюлландом та Динамо Київ. У першому матчі проти данців португальці здобули перемогу з рахунком 4–1, у другому добили суперників — 1–3. Далі не пощастило київському Динамо. У першій зустрічі червоні здобули вікторію, 0–2, не зменшили тиску й на домашньому стадіоні. Можна битву Бенфіка — Маккабі Хайфа дивит