Севілья — Манчестер Сіті
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Севільці не були обтяжені кваліфікаційними матчами Ліги чемпіонів, адже потрапили на цей престижний турнір завдяки результатам сезону 2021/2022 Ла Ліги. Однак новий сезон для підопічних Хулена Лопетегі в національному Чемпіонаті стартував невдало. Так, у першому турі нервіонці поступилися Осасуні, 1–2, а в другому — ледь утримала нічийний результат із Вальядолідом. Можна гру Севілья — Манчестер Сіті дивитися онлайн.

Невдало склався і виїзний матч проти Альмерії. На тридцятій хвилині Торрес зміг вразити ворота суперника та вивести свою команду вперед. Однак на сорок другій Рамазані зрівняв рахунок. Перехопивши м’яч у штрафному, він зумів обіграти воротаря. У другому таймі Альмерія змогла повністю перевернути все на свою користь. Так, точністю відзначився Садік на п’ятдесят п’ятій хвилині. Це взяття воріт і стало вирішальним. Червоно-білі ж після трьох турів мають поки що лише один бал в активі. А в Лізі чемпіонів іспанському клубу доведеться зійтись із грізними англійцями. Можна битву Севілья — Манчестер Сіті дивитися онлайн.

МанСіті поступився Ліверпулю в грі за Суперкубок Англії. Тож городяни намагатимуться компенсувати втрату іншими трофеями. У перервах між матчами Прем’єр-ліги футболісти Пепа Гвардіоли знаходять час для товариських спарингів. Так, поєдинок із Барселоною завершився результативною нічиєю, 3–3. На двадцять першій хвилині Альварес вивів блакитних уперед, проте синьо-гранатові вже на двадцять дев’ятій хвилині відігралися завдяки голу Обамеянга. На шістдесят шостій де Йонг вивів Барсу вперед, але Мансіті відігралися на сімдесятій. На сімдесят дев’ятій відзначився Депай, й Іспанія знову почала претендувати на перемогу. І все-таки англійці зуміли зрівняти — на дев’ятій компенсованій хвилині Марез успішно реалізував пенальті. Можна розіграш Севілья — Манчестер Сіті дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 22:00. Севільці не були обтяжені кваліфікаційними матчами Ліги чемпіонів, адже потрапили на цей престижний турнір завдяки результатам сезону 2021/2022 Ла Ліги. Однак новий сезон для підопічних Хулена Лопетегі в національному Чемпіонаті стартував невдало. Так, у першому турі нервіонці поступилися Осасуні, 1–2, а в другому — ледь утримала нічийний результат із Вальядолідом