Зальцбург — Мілан
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Так, виїзний матч проти Аустрії Лустенау завершився з розгромним переможним рахунком 6–0. На шістнадцятій хвилині Фернандо забив гол із пенальті. На двадцятій К’єргор підхопив м’яч на межі штрафного й точно пробив у нижній кут воріт, подвоївши перевагу в рахунку. Перемагаючи з рахунком 2–0, червоні бики не зупинилися в другій половині зустрічі та продовжили громити суперника. На сорок дев’ятій хвилині точністю відзначився Капальдо, на шістдесятій — Окафор, на сімдесят восьмій — Адаму, а на вісімдесят другій — Камере. Тож у складі Ред Булла точно є кому забивати голи. Але італійці — далеко не той суперник, який дозволить так легко обстрілювати свої ворота. Можна зустріч Зальцбург — Мілан дивитися онлайн.

У трьох матчах Серії А підопічні Стефано Піолі пропустили лише тричі. У першому турі Удінезе зумів двічі вразити ворота на Сан-Сіро, однак у тому поєдинку господарі поля все ж таки здобули перемогу з рахунком 4–2. Ще один гол у ворота дияволів забила Аталанта, розіграш завершився із результатом 1–1. А ось у третьому турі ворота червоно-чорних залишилися сухими. Уже на двадцять першій хвилині Леау вивів свою команду вперед, обігравши воротаря Болоньї. А на п’ятдесят восьмій хвилині Жіру подвоїв перевагу, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Чи зможе потужна атакуюча лінія биків впоратися з не менш сильною обороною дияволів? До речі, за три дні до поєдинку в Лізі чемпіонів італійці проводитимуть гру проти принципового суперника — Інтера. Який із цих матчів буде в пріоритеті, і як Піолі розподілить навантаження на своїх футболістів? Можна протистояння Зальцбург — Мілан дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 22:00. Ред Булл вдало виступає в національному чемпіонаті. Так, після шести турів команда змогла здобути дванадцять балів. Водночас підопічні Яйссле демонструють розкутий футбол і забивають стільки голів, скільки дозволяє суперник. Можна битву Зальцбург — Мілан дивитися онлайн. Так, виїзний матч проти Аустрії Лустенау завершився з розгромним переможним рахунком 6–0. На