Селтік — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Кельти — беззаперечний авторитет шотландської першості. У п’яти турах сезону 2022/2023 підопічні Анге Постекоглу здобули максимальний результат, не залишивши жодному із суперників шансів зачепитися хоча б за нічийний результат. Так, зокрема, у п’ятому турі Данді Юнайтед пропустив дев’ять голів, не зумівши вразити ворота опонента жодного разу. Можна битву Селтік — Реал Мадрид дивитися онлайн.

З перших хвилин фаворити почали громити суперника. Так, на п’ятнадцятій хвилині голом відзначився Фурухасі. Уже на сороковій він оформив дубль, а через сім хвилин — і хет-трик. На шостій компенсованій хвилині першого тайму Жаоа забив четвертий гол. Однак у другому таймі глядачі побачили ще більше реалізованих моментів.

На п’ятдесятій хвилині відзначився Абада, на п’ятдесят п’ятій — Юранович, через чотири хвилини голкіпер Данді Юнайтед знову виймав м’яч із сітки воріт після удару Абади. На сімдесят сьомій хвилині він знову обіграв голкіпера суперників, закинувши м’яч за комір. Наприкінці матчу голом відзначився і Старфельд, встановивши остаточний рахунок — 0–9. Можна зустріч Селтік — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Королівський клуб завоював Суперкубок УЄФА, здолавши Айнтрахт із рахунком 2–0. А потім успішно стартував у національному чемпіонаті, перемігши Альмерію, 2–1, та Сельту Віг, 4–1. Успішним був і матч проти Еспаньйола. Уже на дванадцятій хвилині Вінісіус Жуніор вивів мадридців уперед, розстрілявши ворота суперника після вдалої розрізної передачі від Тчуамені. Проте на сорок третій Хоселу зумів зрівняти. На перерву сторони йшли з рахунком 1–1. Але в другому таймі вершкові продовжили тиск на ворота суперника, і на вісімдесят восьмій хвилині це увінчалося успіхом — забив Бензема. На шостій компенсованій хвилині Лекомт награв на червону картку, а на сто десятій — Бензема реалізував штрафний вбивчим точним ударом, 3–1. Можна розіграш Селтік — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 22:00. Кельти — беззаперечний авторитет шотландської першості. У п’яти турах сезону 2022/2023 підопічні Анге Постекоглу здобули максимальний результат, не залишивши жодному із суперників шансів зачепитися хоча б за нічийний результат. Так, зокрема, у п’ятому турі Данді Юнайтед пропустив дев’ять голів, не зумівши вразити ворота опонента жодного разу. Можна битву Селтік —