0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 06.09.22 21:00.

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Бики зуміли нав’язати боротьбу Баварії в матчі за Суперкубок Німеччини. І хоча команда Доменіко Тедеско поступилася, пропустивши п’ять голів, проте двічі змогла вразити ворота суперника, що також є вагомим успіхом, адже зазвичай баварці пропускають не так багато. Проте старт нового сезону для Ред Булла виявився не надто вдалим. Можна протистояння РБ Лейпциг — Шахтар дивитися онлайн.

Так, перші два поєдинки завершилися з нічийним результатом, 1–1, проти Штутгарта і, 2–2, у матчі з Кельном. У третьому турі Лейпциг поступився Уніону Берлін, 1–2. І лише в четвертому розіграші вдалося здобути першу перемогу в сезоні. Уже на п’ятій хвилині Нкунку бездоганно реалізував пенальті у ворота Вольфсбурга.

Наступний гол довелося почекати — лише на дев’яностій хвилині Нкунку оформив дубль, встановивши остаточний результат у матчі — 2–0. Можна битву РБ Лейпциг — Шахтар дивитися онлайн. Українці розпочали новий сезон із зустрічі з Металістом, проте любителі української Прем’єр Ліги, яким довго довелося чекати на її відновлення, так і не дочекалися голів у цьому поєдинку, він завершився нульовою нічиєю. Перший гол гірники забили у ворота Кривбасу в другому турі національної першості. У першому таймі обидві сторони грали в обережний футбол. Проте друга половина зустрічі вийшла досить грубою, і на сімдесят четвертій хвилині Татарков награв на другу жовту картку, залишивши свій клуб у меншості.

Цим негайно скористалися опоненти, на сімдесят сьомій хвилині Бондаренко відкрив рахунок після асиста Мудрика. Цей гол і став вирішальним, принісши гірникам важливі три очки. Чи готовий донецький клуб після довгої паузи в офіційних матчах до боротьби за бали в Лізі чемпіонів? Можна розіграш РБ Лейпциг — Шахтар дивитися онлайн.

Початок студії: 06.09.22 21:00. Початок матчу: 06.09.22 22:00. Бики зуміли нав’язати боротьбу Баварії в матчі за Суперкубок Німеччини. І хоча команда Доменіко Тедеско поступилася, пропустивши п’ять голів, проте двічі змогла вразити ворота суперника, що також є вагомим успіхом, адже зазвичай баварці пропускають не так багато. Проте старт нового сезону для Ред Булла виявився не надто вдалим. Мож