ПСЖ — Ювентус
MGG 6.8
0+

Початок матчу: 06.09.22 22:00.

Один із центральних матчів першого туру Ліги чемпіонів — протистояння між французами та італійцями. Парижани перебувають у неперевершеній формі. У національному Чемпіонаті Парі Сен-Жермен розгромив із рахунком 5–0 Клермон, а потім із підсумком 5–2 — Монпельє. У поєдинку проти Лілля вдалося забити сім голів, пропустивши лише один раз. І лише гра проти Монако завершилася нічийним результатом. Можна битву ПСЖ — Ювентус дивитися онлайн.

Вже на двадцятій хвилині завдяки голу Фолланда гості змогли вийти вперед, і парижанам довелося відіграватися під час зустрічі. Вдалося це здійснити лише на сімдесятій хвилині завдяки призначеному у ворота противника пенальті. Удар успішно виконав Неймар.

Після цього обидві сторони все ж таки намагалися битися за перемогу, і на полі почався жорсткий футбол. Арбітру довелося роздати жовті картки: три — футболістам із Парижа та дві — представникам князівства. Однак переможного м’яча жодній із команд забити так і не вдалося, тож усе завершилося бойовою нічиєю, 1–1. Можна протистояння ПСЖ — Ювентус дивитися онлайн.

Стара синьйора розпочала новий сезон у Серії А з переможного матчу проти Сассуолло, 3–0. Проте забити в другому турі у ворота Сампдорії не вдалося, і матч завершився з рахунком 0–0. Не вдалося здобути три бали й у наступній зустрічі. На домашньому стадіоні Юве приймав римлян. Уже на другій хвилині завдяки голу Влаховича господарям поля вдалось вийти вперед. На двадцять шостій Локателлі міг подвоїти перевагу, проте арбітри розгледіли гру рукою, гол не зарахували.

На шістдесят дев’ятій хвилині Абрахам зумів зрівняти рахунок після розіграшу кутового. До фінального свистка жодна з команд так і не спромоглася забити переможний гол, сторони отримали по одному балу. Чи зможе італійський клуб дати бій парижанам, котрі виглядають абсолютно непереможними в національному Чемпіонаті? Можна зустріч ПСЖ — Ювентус дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.09.22 22:00. Один із центральних матчів першого туру Ліги чемпіонів — протистояння між французами та італійцями. Парижани перебувають у неперевершеній формі. У національному Чемпіонаті Парі Сен-Жермен розгромив із рахунком 5–0 Клермон, а потім із підсумком 5–2 — Монпельє. У поєдинку проти Лілля вдалося забити сім голів, пропустивши лише один раз. І лише гра проти Монако заверш

Українська, Інтершум (не все серии), Альтернативна (не все серии)