MGG 4.4
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 07.09.22 19:45.

Успішним був матч проти Утрехта. Так, уже на десятій хвилині Бергейс зумів вивести свою команду вперед, а на першій компенсованій хвилині Броббей подвоїв перевагу в рахунку. У другому таймі забитих м’ячів не було, божі сини грали на утримання результату та зуміли втримати свої ворота сухими. Чи складеться так само успішно для них старт у Лізі чемпіонів?

Рейнджерс теж демонструє неабияку готовність позмагатися за вихід із групи. Зокрема, у національному Чемпіонаті команда Джованні ван Бронкгорста після п’яти турів посідає друге місце із результатом дванадцять балів. Можна битву Аякс — Рейнджерс дивитися онлайн.

У кваліфікації до Ліги чемпіонів Джерс зуміли подолати ПСВ. Перший матч завершився з нічийним результатом, 2–2, тож друга зустріч стала вирішальною, і ціна помилки була дуже високою. Довгий час обидві команди грали максимально обережно, і рахунок відкрився лише на шістдесятій хвилині. Колак скористався помилкою захисту суперників та холоднокровно розстріляв ворота опонента. Цей гол і став вирішальним у двоматчевому протистоянні.

Світло-сині продемонстрували насамперед психологічну готовність до серйозних протистоянь. Але чи вистачить фізики в плюшевих ведмедиків, щоб видати ефективний поєдинок проти нідерландців? Можна розіграш Аякс — Рейнджерс дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.09.22 19:45. Аяксиди поступилися ПСВ у матчі за Суперкубок Нідерландів із рахунком 3–5. Однак у національному Чемпіонаті підопічні Алфреда Схредера демонструють чудові результати. Футболісти зуміли здолати Сіттард, 3–2, та Гронінген, 6–1, а також мінімально обіграти Спарту Роттердам. Можна протистояння Аякс — Рейнджерс дивитися онлайн. Успішним був матч проти Утрехта. Так, у