Айнтрахт — Спортінг
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 07.09.22 19:45.

Орли поступилися мадридському Реалу в матчі за Суперкубок УЄФА, тому в Лізі чемпіонів вони спробують компенсувати це. У національному Чемпіонаті франкфуртська команда стартувала з помірним успіхом. Перші два тури завершилися нічийними результатами — з рахунком 1–1 розійшлися як із Гертою з Берліна, так і з Кельном. Можна протистояння Айнтрахт — Спортінг дивитися онлайн.

Справжня битва розгорілася в матчі проти Вердер Бремен. Уже на другій хвилині Гетце вивів свій колектив уперед, точно пробивши з-за меж штрафного. На чотирнадцятій хвилині господарі змогли відігратися завдяки голу Юнга, а вже на сімнадцятій Бітенкур вивів свою команду вперед. Через три хвилини німці могли зрівняти рахунок, проте гол Камада не зарахували через офсайд. Проте зрівняти вдалося на тридцять другій хвилині, а на тридцять дев’ятій орли знову вийшли вперед завдяки голу Ліндстрема. На початку другого тайму гості почали йти у відрив — на сорок восьмій хвилині момент оформив Соу. Наприкінці Вердер отримав можливість скоротити розрив — арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Удар успішно виконав Фюллькруг. Однак часу, щоб зрівняти рахунок, уже не залишалося, і три бали дісталися супротивникові. Можна битву Айнтрахт — Спортінг дивитися онлайн. Леви розпочали сезон у португальській першості з результативною нічиєю проти Браги — 3–3. У другому турі лісабонці перемогли Ріу Аве, 3–0, а потім із таким же рахунком поступилися Порту. Не вдалося взяти очки і в матчі проти Шавіша. Довгий час на полі зберігалася рівна гра, втім, на шістдесятій хвилині гості зуміли вийти вперед завдяки голу Віторії, а на шістдесят п’ятій вони подвоїли свою перевагу.

Утримати переможний рахунок вдалося ціною видалення — на четвертій компенсованій хвилині футболіст отримав пряму червону картку за удар суперника ліктем. Чи зможуть зелено-білі, які не завжди справляються із суперниками в національному турнірі, вдало виступити в першому турі Ліги чемпіонів? Можна матч Айнтрахт — Спортінг дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.09.22 19:45. Орли поступилися мадридському Реалу в матчі за Суперкубок УЄФА, тому в Лізі чемпіонів вони спробують компенсувати це. У національному Чемпіонаті франкфуртська команда стартувала з помірним успіхом. Перші два тури завершилися нічийними результатами — з рахунком 1–1 розійшлися як із Гертою з Берліна, так і з Кельном. Можна протистояння Айнтрахт — Спортінг дивитися о