MGG 5.5
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 07.09.22 22:00.

Інтеристи успішно стартували в національному Чемпіонаті, здолавши Лечче, 2–1, а потім розгромивши Спецію, 3–0. А ось виїзний поєдинок із Лаціо склався не так вдало. Можна гру Інтер — Баварія дивитись онлайн. Так, на сороковій хвилині господарі змогли вийти вперед завдяки голу Феліпе Андерсона. На п’ятдесят першій хвилині Інтернацонале зумів відігратися — ворота суперника вразив Мартінес, вдало обравши позицію в штрафному.

Проте на сімдесят п’ятій Луїс Альберто влучним ударом із дальньої дистанції знову вивів свій колектив уперед. А на вісімдесят шостій хвилині Педро закріпив комфортну для орлят перевагу в рахунку — 3–1. У Лізі чемпіонів змій розпочинає свій шлях матчем проти німецького клубу, який за правом є одним із фаворитів турніру.

Підопічні Юліана Нагельсманна змогли завоювати Суперкубок Німеччини, обігравши РБ Лейпциг із результатом 5–3. У національному Чемпіонаті Німеччини команда розгромила Айнтрахт Франкфурт, 6–1, здолала Вольфсбург, 2–0, і набила сім голів у поєдинку проти Бохума, не пропустивши жодного разу. Можна битву Інтер — Баварія дивитись онлайн.

А ось впоратися з Боруссією Менхенгладбах було набагато складніше. На тридцять четвертій хвилині забив Мане, але взяття воріт скасували, оскільки арбітри розгледіли офсайд у форварда. За кілька хвилин до свистка на перерву Тюрам влучним ударом вивів Борусію вперед.

Зрівняти рахунок Баварія змогла лише на вісімдесят третій хвилині за допомогою голу Сане. Кінцівка зустрічі вийшла напруженою, й арбітр вручив жовту картку Крамеру та Павару за неспортивну поведінку, проте найсильнішого в цьому матчі так і не вдалося визначити. Можна протистояння Інтер — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.09.22 22:00. Інтеристи успішно стартували в національному Чемпіонаті, здолавши Лечче, 2–1, а потім розгромивши Спецію, 3–0. А ось виїзний поєдинок із Лаціо склався не так вдало. Можна гру Інтер — Баварія дивитись онлайн. Так, на сороковій хвилині господарі змогли вийти вперед завдяки голу Феліпе Андерсона. На п’ятдесят першій хвилині Інтернацонале зумів відігратися — ворота су