MGG 6.4
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 07.09.22 22:00.

Минулий сезон для Барси розпочинався невдало, і команда взагалі ризикувала опинитися за бортом Ліги чемпіонів. Втім, ближче до кінця сезону синьо-гранатові відкрили друге дихання й почали активно добирати бали, що дозволило зайняти високі позиції в національному Чемпіонаті і представляти Іспанію в ЛЧ. Можна протистояння Барселона — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

У Ла Лізі сезону 2022/2023 задниця стартувала дуже обережно, завершивши перший поєдинок проти Райо Вальєкано без забитих голів. У другому турі вдалося впевнено перемогти Реал Сосьєдад, 4–1. Після цього спортсмени провели товариський поєдинок із Манчестер Сіті, що завершився результативною нічиєю, 3–3.

У матчі Прімери проти Вальядоліда підопічні Хаві продемонстрували відмінний результат. На двадцять четвертій хвилині відзначився Левандовскі, а на сорок третій Педрі подвоїв перевагу, зумівши реалізувати точну передачу від Дембеле. На шістдесят четвертій хвилині Левандовскі зумів оформити дубль, а на другій компенсованій хвилині Роберто поставив остаточну точку, 4–0. Можна битву Барселона — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

Червоно-сині пробивалися до Ліги чемпіонів, вибивши з кваліфікації спочатку Шериф, а згодом і Карабах. Перший поєдинок проти азербайджанців завершився нічийним результатом, 0–0. Тому путівка до групового етапу вирішувалася в другому розіграші. На тридцять восьмій хвилині Озобич зумів влучити у ворота чеської команди, Карабах вийшов уперед.

Лише на п’ятдесят восьмій хвилині Копіц зумів зрівняти рахунок, а вже на сімдесят третій Климент вивів своїх уперед. Отримавши точний пас у штрафному, він не розгубився і вдало пробив у нижній кут воріт. Цей результат чехам удалося втримати до фінального свистка. Чи зможуть чехи нав’язати боротьбу зірковій іспанській команді? Можна гру Барселона — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.09.22 22:00. Минулий сезон для Барси розпочинався невдало, і команда взагалі ризикувала опинитися за бортом Ліги чемпіонів. Втім, ближче до кінця сезону синьо-гранатові відкрили друге дихання й почали активно добирати бали, що дозволило зайняти високі позиції в національному Чемпіонаті і представляти Іспанію в ЛЧ. Можна протистояння Барселона — Вікторія Пльзень дивитись онлайн