Атлетіко — Сельта
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 10.09.22 22:00.

Матрацники вимучили в третьому турі перемогу на Местальї, 1–0. Індіанці грали другим номером (володіння тридцять відсотків, двадцять дві небезпечні атаки), але періодично загрожували воротам кіпера Мамардашвілі (шість сейвів). Єдиний м’яч забив Грізманн — за дві хвилини після виходу на заміну. Через два дні після свого дев’яносто дев’ятого дня народження кельти здолали в гостях Жирону, 1–0. У черговий раз небесні завоювали очки завдяки влучному удару Аспаса, який відзначився на початку другого тайму.

Можна протистояння Атлетіко — Сельта дивитися онлайн, вони з 2011 року одинадцять разів зустрічалися в столиці. У семи випадках колектив із Мадриду виявився сильнішим, тричі була нічия. У цьому проміжку галісійці виграли в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Іспанії 2015/16, 3–2. У Прімері команда з Понтеведри здолала АТМ на виїзді ще в розіграші 2006/07, 3–2, а востаннє відбирала очки в сезоні 2014/15, 2–2.

Червоно-білі набрали шість балів у трьох турах. Грізман і Мората забили по два м’ячі, у Феліша три асисти. Наприкінці літа до складу приєднався вихованець Реала Регілон, який два роки виступав за Тоттенгем (два голи, шість передач у п’ятдесяти двох поєдинках АПЛ). Можна гру Атлетіко — Сельта дивитися онлайн. Клуб із Віго заробив чотири бали після трьох розіграшів. Аспас забивав у кожному поєдинку. Тепер у нього сто шістдесят два голи в складі галісійців (сто тридцять шість у Прімері). Ексфорвард Айнтрахта Пасієнсія вже відзначився результативним дебютом у поєдинку з Еспаньйолом, 2–2. Через велику поразку Реалу, 1–4, колектив із Понтеведри пропустив шість разів — один із найгірших показників на старті поряд із Хетафе.

Незадовго до завершення трансферного періоду кельти віддали в оренду Міну. Санті провів у складі небесних сто п’ятдесят одну зустріч у Ла Лізі, забив тридцять чотири м’ячі та віддав десять передач. Найближчим часом форвард виступатиме в Саудівській Аравії в Аль-Шабабі. Можна битва Атлетіко — Сельта дивитися онлайн.

Початок матчу: 10.09.22 22:00. Матрацники вимучили в третьому турі перемогу на Местальї, 1–0. Індіанці грали другим номером (володіння тридцять відсотків, двадцять дві небезпечні атаки), але періодично загрожували воротам кіпера Мамардашвілі (шість сейвів). Єдиний м’яч забив Грізманн — за дві хвилини після виходу на заміну. Через два дні після свого дев’яносто дев’ятого дня народження кельти зд