Лаціо — Верона
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 11.09.22 19:00.

Гол+пас Педро приніс домашню перемогу над Інтером у третьому турі, 3–1. Зазначимо, що іспанець вийшов лише на п’ятдесят сьомій хвилині. Цікаво, що минулого сезону римляни обіграли віцечемпіон на своєму полі з таким самим рахунком. Орли створили набагато менше небезпечних атак (47–80), але виявилися на порядок кращими в плані реалізації. Елас поступилися вдома Аталанте, 0–1. Греки мали непоганий вигляд на чужій половині поля, але з чотирнадцяти ударів лише два потрапили в площину воріт.

Можна битва Лаціо — Верона дивитися онлайн, супротивники за останні двадцять років зустрічалися на Олімпіко вісім разів. В активі столичного клубу чотири перемоги, тричі була нічия. У сезоні 2020/21 жовто-сині здобули сенсаційну вікторію в гостях, 2–1. Підопічні Саррі набрали сім балів після трьох турів. Іммобіле та Педро записали в актив гол+пас, а в Милинковича-Савіча два асисти. Сербський півзахисник віддав тридцять дев’ять передач у Серії А після переїзду до Італії (сезон 2015/16).

Щодо тридцятип’ятирічного іспанця, то на його рахунку вісімнадцять гольових дій у шістдесят одному поєдинку елітного дивізіону. Кіпер Проведель, якого купили в Спеції, пропустив два м’ячі в трьох зустрічах. Ексгравець донецького Шахтаря Антоніо провів на полі лише 36 хвилин на старті Чемпіонату. Можна гру Лаціо — Верона дивитися онлайн.

Мастіфи набрали один бал після трьох турів і пропустили сім разів — поки що один із найгірших результатів у турнірі. Екс-форвард Венеції Анрі відзначився двічі, а його влучний удар у поєдинку з Болонею приніс нічию, 1–1. На рахунку француза чотирнадцять результативних дій у тридцяти шести матчах Серії А.

Наприкінці літа керівництво купило у Юргордена захисника Гіна (двадцять дві зустрічі) та його колегу за позицією Кабаля з колумбійського Атлетіко Насьйональ (сорок п’ять поєдинків). Греки віддали в оренду Фіорентині Барака (вісімнадцять голів, шість асистів у шістдесяти чотирьох іграх Чемпіонату в складі жовто-синіх). Можна матч Лаціо — Верона дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.09.22 19:00. Гол+пас Педро приніс домашню перемогу над Інтером у третьому турі, 3–1. Зазначимо, що іспанець вийшов лише на п’ятдесят сьомій хвилині. Цікаво, що минулого сезону римляни обіграли віцечемпіон на своєму полі з таким самим рахунком. Орли створили набагато менше небезпечних атак (47–80), але виявилися на порядок кращими в плані реалізації. Елас поступилися вдома Атала