Емполі — Рома
0+

Початок матчу: 12.09.22 21:45.

Сині наприкінці серпня розписали мирову на виїзді з Лечче, відзначившись уже в середині першого тайму, 1–1. У третьому турі вовки вирвали нічию в гостях у Юві, 1–1. Підопічні Моурінью пропустили вже на другій хвилині, а в середині першого тайму туринський клуб міг подвоїти рахунок, але гол скасували через фол. Жовто-червоні поступалися супернику в гостроті (небезпечні атаки 30–56, удари 8–14), але моменти столичної команди були якіснішими. Можна битву Емполі — Рома дивитись онлайн, опоненти зустрічалися на стадіоні Карло Кастеллані в десяти поєдинках із 1999 року. Найчастіше перемагав столичний клуб (шість разів). У трьох із попередніх восьми виїздах вовки не відрізнялися. Сині заробили два очки після трьох турів та забили один м’яч. Тосканці орендували вісімнадцятирічного півзахисника Болоньї Касадеї, його однолітка з Пізи Сека, який виступає на позиції форварда й нападника Розу з Аталанти. Ніхто з перерахованих футболістів не грав у еліті.

Грассі з Парми вже дебютував у колективі. Штулац найближчим часом захищатиме кольори Палермо. Словенський спортсмен набрав шістнадцять результативних дій у вісімдесяти трьох матчах у складі адзуррі. Можна зустріч Емполі — Рома дивитись онлайн.

Римляни набрали сім очок після трьох матчів і пропустила лише раз. Абрахам, який своїм влучним ударом приніс нічию в Турині, забив вісімнадцятий м’яч у сорока зустрічах за вовків. У цьому поєдинку свій дебютний асист віддав Дібала. Це його сорокова передача в італійській першості. Вейналдум вийшов на тринадцять хвилин гри із Салернітаною, 1–0, але в підсумку пропустить не один місяць через травму.

Колишній захисник Лілля Челік поки що отримує мало часу на полі. Матіч із Юве провів перший повний матч у Серії А. Двадцятитрирічний екскіпер Бенфіки Свілар спостерігає за діями одноклубників із лави запасних. Можна зустріч Емполі — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.09.22 21:45. Сині наприкінці серпня розписали мирову на виїзді з Лечче, відзначившись уже в середині першого тайму, 1–1. У третьому турі вовки вирвали нічию в гостях у Юві, 1–1. Підопічні Моурінью пропустили вже на другій хвилині, а в середині першого тайму туринський клуб міг подвоїти рахунок, але гол скасували через фол. Жовто-червоні поступалися супернику в гостроті (небезп