Сампдорія — Мілан
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 10.09.22 21:45.

Схоже, Дорія цього сезону більше сконцентрована на матчах за Кубок Італії, ніж на поєдинках у Серії А. Адже 5 серпня в кубковому протистоянні вдалося мінімально здолати Реджіну і пройти в наступний етап змагань. А ось сезон у Серії А розпочався не надто вдало — з поразки Аталанти на домашньому стадіоні із рахунком 0–2. Можна битву Сампдорія — Мілан дивитись онлайн.

У матчі проти Ювентуса також не вдалося здобути перемогу. У першому таймі арбітр показав по одній жовтій картці представникам обох сторін. Так за лігурійців відзначився Джуричич, а в складі Юве покарали Алекса Сандро. У другому таймі гості змогли влучити у ворота суперника, проте гол Рабіо на шістдесят п’ятій хвилині не зарахували через положення поза грою. Наприкінці матчу обидві команди все ж таки намагалися вирвати перемогу, але жодній цього зробити так і не вдалося. На гірчичник у жорстких протистояннях за м’яч награли Верре та Ровелла. Втім, матч так і завершився без забитих голів, обидва колективи отримали по одному балу. Можна розіграш Сампдорія — Мілан дивитись онлайн.

Россонері досить вдало стартували в Серії А сезону 2022/2023. Так, у першому турі міланці на домашньому стадіоні здобули впевнену перемогу з рахунком 4–2 над Удінезе. У другій зустрічі дияволи розійшлися результативною нічиєю, 1–1, з Аталантою. Найуспішнішим був матч третього туру проти Болоньї. Так, на двадцять першій хвилині червоно-чорні зуміли вийти вперед завдяки голу Леау. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів поля.

Щоправда, у другій половині зустрічі підопічні Стефано Піолі подвоїли перевагу — ефектно відзначився Жиру, пробивши в кут воріт з-за меж штрафного майданчика. Гра завершилась із рахунком 2–0. Можна протистояння Сампдорія — Мілан дивитися онлайн.

Початок матчу: 10.09.22 21:45. Схоже, Дорія цього сезону більше сконцентрована на матчах за Кубок Італії, ніж на поєдинках у Серії А. Адже 5 серпня в кубковому протистоянні вдалося мінімально здолати Реджіну і пройти в наступний етап змагань. А ось сезон у Серії А розпочався не надто вдало — з поразки Аталанти на домашньому стадіоні із рахунком 0–2. Можна битву Сампдорія — Мілан дивитись онлайн