Наполі — Спеція
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 10.09.22 16:00.

Блакитні почувають себе в такій чудовій формі, що, окрім офіційних матчів, готові проводити й товариські спаринги. Так, після перемог над Вероною та Монцою у Серії А неаполітанці провели товариський поєдинок проти Юве Стабія 24 серпня. У першій половині зустрічі забитих голів не було, проте після перерви господарі поля пішли в натиск. Можна протистояння Наполі — Спеція дивитись онлайн.

Так, на п’ятдесят сьомій хвилині рахунок відкрив Ндомбеле. На вісімдесят другий перевагу подвоїв Амброзіно, а на третій компенсованій хвилині голом відзначився Зербін. Підсумок — 3–0. Четвертий розіграш із новачком Лечче завершився несподіваною світовою, 1–1, оскільки опоненту вдалося зрівняти на тридцять першій хвилині та втримати результат ціною фолів. П’ятий тур проти Лаціо приніс підопічних Спаллетті бажані три пункти, 2–1.

Спеція й собі із самого початку сезону демонструє, що боротиметься за кожен бал і не лише в Серії А, а й у кубкових матчах. Так, сезон для клубу розпочався із кубкового протистояння проти Комо. Матч завершився із розгромним рахунком 5–1. Можна битву Наполі — Спеція дивитись онлайн.

Після цього в підопічних Луки Готті залишилися сили вдало виступити в першому турі Чемпіонату проти Емполі. Орлята на домашньому стадіоні здобули мінімальну перемогу, 1–0, але матч на виїзді проти Інтера виявився не таким вдалим — міланський клуб зміг перемогти з рахунком 3–0. Справжню битву гравці з Лігурії влаштували на домашньому стадіоні в грі проти Сассуолло.

Так, Фратієзі вже на двадцять сьомій хвилині вивів гостей уперед, проте за три хвилини господарі поля зрівняли рахунок завдяки голу Бастона. Незадовго до свистка на перерву Феррарі вдарив суперника ліктем і окрім жовтої картки заробив ще й пенальті. Удар успішно виконав Нзола, знову вивівши своїх уперед.

У другій половині зустрічі Пінамонті зумів зрівняти, вразивши ворота опонента на п’ятдесятій хвилині. Кінцівка була запеклою, зокрема, Едкаль, який вийшов на заміну на шістдесят шостій хвилині, уже на вісімдесят першій награв на другу жовту картку й був змушений залишити поле. Можна матч Наполі — Спеція дивитися онлайн.

Початок матчу: 10.09.22 16:00. Блакитні почувають себе в такій чудовій формі, що, окрім офіційних матчів, готові проводити й товариські спаринги. Так, після перемог над Вероною та Монцою у Серії А неаполітанці провели товариський поєдинок проти Юве Стабія 24 серпня. У першій половині зустрічі забитих голів не було, проте після перерви господарі поля пішли в натиск. Можна протистояння Наполі — С