Марсель — Лілль
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 10.09.22 22:00.

Обидві команди успішно стартували на початку сезону. Так, жителі півдня після трьох турів займали третє місце, маючи в активі сім очок. Стільки ж після четвертого туру було біля догів. Провансальці в першому турі впевнено здолали Реймс із рахунком 4–1. У другому турі мала місце бойова нічия з мінімальним рахунком 1–1 проти Бреста. Можна гру Марсель — Лілль дивитися онлайн.

Непростим був і домашній поєдинок проти Нанта. До сімдесятої хвилини трималася рівна гра, і жодна з команд не змогла здобути переконливу перевагу. Поки голом у ворота суперника не відзначився Мбемба. Втім, уже на сімдесят шостий господарі опинилися в меншості через вилучення, тому тренерському штабу доводилося міняти картину гри по ходу. Крім того, суперники здобули право на пробиття пенальті. Удар із позначки успішно реалізував Блас, зрівнявши рахунок. Наприкінці матчу гості змогли створити вирішальний тиск на ворота суперника й у паніці Паллуа помилився, зрізавши м’яч у власні ворота. Перебуваючи в меншості, жителі півдня все ж таки зуміли зачепитися за важливу перемогу, 2–1. Можна битву Марсель — Лілль дивитися онлайн.

Боксери також впевнено стартували в першому турі, отримавши вікторію з рахунком 4–1 у матчі проти Осера. Після цього був нічийний результат із Нантом, 1–1, і поразка від ПСЖ — 1–7. У четвертому турі гравцям вдалося здолати Аяччо у виїзному поєдинку. Так, уже на сімнадцятій хвилині гості відкрили рахунок, зумів відзначитись Язиджи, а на сорок третій завдяки голу Бамба доги зуміли подвоїти перевагу.

У другому таймі гра стала ще напруженішою, втім, гості не зменшували обертів: на шістдесят сьомій хвилині Джало оформив третій гол. Лише на вісімдесят четвертій відзначився Баяла, скоротивши розрив. На дев’яностій футболісти Фонсекі отримали право на пробиття пенальті й могли б змінити цифри на табло, проте Девід влучив у штангу. Кінцевий рахунок — 1–3. Можна зустріч Марсель — Лілль дивитися онлайн.

Початок матчу: 10.09.22 22:00. Обидві команди успішно стартували на початку сезону. Так, жителі півдня після трьох турів займали третє місце, маючи в активі сім очок. Стільки ж після четвертого туру було біля догів. Провансальці в першому турі впевнено здолали Реймс із рахунком 4–1. У другому турі мала місце бойова нічия з мінімальним рахунком 1–1 проти Бреста. Можна гру Марсель — Лілль дивитис