Ланс — Труа
0+

Ланс — Труа

Початок матчу: 09.09.22 22:00.

У першому таймі четвертого туру Ліги 1 не визначився явний фаворит матчу, тож на перший гол уболівальникам довелося чекати до шістдесят шостої хвилини — саме тоді взяттям воріт відзначився Фофана, вивівши господарів поля вперед. А вже на сімдесятій хвилині Опенда подвоїв перевагу. Після цього обидва тренери зробили заміни, й одна з них спрацювала.

Так, на першій компенсованій хвилині забив на шістдесят першій Лаборді, який вийшов на поле. Однак часу, щоби відігратися та перевести м’яч у нічию, гостей уже не було, фінальний результат — 2–1. Можна битва Ланс — Труа дивитись онлайн.

Підопічні Ірлеса навпроти розпочали сезон не дуже вдало. У першому турі спортсмени Брюно поступилися Монпельє з рахунком 2–3. Після цього вдома програли всуху Тулузі, пропустивши три м’ячі. До того ж вони не змогли нічого протиставити й Ліону у виїзному поєдинку — 1–4. Першу перемогу клуб здобув лише в четвертому розіграші. Матч проти Анже з перших хвилин склався на користь господарів поля. Так, на одинадцятій хвилині Менді затримав суперника, за що отримав жовту картку. Лопес вдало подав зі штрафного, а Ріпар бездоганно замкнув передачу потужним ударом головою, вистрибнувши найвище в штрафному.

А на двадцять першій хвилині Менді награв на другу жовту, і гості залишились у меншості. На шістдесят першій Балді подвоїв перевагу в рахунку, проте на шістдесят сьомій Діоні відіграв один м’яч. Але камбека так і не сталося, на вісімдесят другий Одобер реалізував третій гол. Підсумок — 3–1. Можна протистояння Ланс — Труа дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.09.22 22:00. Старт сезону для криваво-золотих виявився досить успішним. Команда Франка Хайза в першому турі здобула перемогу над Брестом — 3–2, потім розписала нульову нічию з Аяччо, перемогла Монако, 1–4, і досягла успіху в домашньому поєдинку проти Ренна 27 серпня. Можна гру Ланс — Труа дивитися онлайн. У першому таймі четвертого туру Ліги 1 не визначився явний фаворит мат