Ренн — Осер
0+

Ренн — Осер

Початок матчу: 11.09.22 18:05.

Бретонці не надто вдало розпочали сезон 2022/2023 і після чотирьох турів набрали лише чотири очки з дванадцяти потенційних. Так, у першому турі команда Бруно Женезіо мінімально поступилася Лор’яну. У другому розіграші вдалося утримати нічийний результат проти Монако, 1–1. Першу перемогу вдалося здобути лише в третьому турі, здолавши Аяччо з рахунком 2–1. Можна битву Ренн — Осер дивитись онлайн.

Далі спортсменам довелося зійтись із Лансом на виїзді. Довгий час гра була рівною й перший гол глядачі побачили лише на шістдесят шостій хвилині — відзначився Фофана. Пройшло лише чотири хвилини, як господарі подвоїли перевагу в рахунку — ворота суперників вразив Опенда. Після двох пропущених голів у складі червоно-чорних відбулося три заміни, проте вони не виправили ситуацію.

Тільки на першій компенсованій хвилині зіграла заміна, проведена ще за нічийного рахунку. Лаборді зумів вразити дальню дев’ятку потужним ударом з-за меж штрафного майданчика. Проте забити другий гол гості вже не змогли, і зустріч завершилася з рахунком 2–1. Можна протистояння Ренн — Осер дивитись онлайн. Бургундці в першій грі теж стартували невдало, поступившись Ліллю з рахунком 1–4. Однак надалі команда Жан-Марка Фурлана почала набирати форму і в другому турі зуміла зачепитися за нічийний результат у матчі проти Анже. Справжнє побоїще відбувалося в третьому турі — по дві червоні картки встигли здобути футболісти з Йонна та гравці Монпельє, та все ж підопічні Фурлана змогли вирвати тоді першу перемогу в сезоні — 2–1.

Вдало склався й розіграш проти Страсбура. Єдиний гол на двадцять на дев’ятій хвилині забив Перрен. При тому, що колектив п’ятдесять вісім відсотків ігрового часу володів м’ячем і завдав чотирнадцяти ударів проти зніми, виконаних бургундцями. Однак у площину воріт потрапили лише чотири з них, але жоден так і не перетворився на гол — 1–0. Чи отримає бали колектив, гра проти червоно-чорних? Можна поєдинок Ренн — Осер дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.09.22 18:05. Бретонці не надто вдало розпочали сезон 2022/2023 і після чотирьох турів набрали лише чотири очки з дванадцяти потенційних. Так, у першому турі команда Бруно Женезіо мінімально поступилася Лор’яну. У другому розіграші вдалося утримати нічийний результат проти Монако, 1–1. Першу перемогу вдалося здобути лише в третьому турі, здолавши Аяччо з рахунком 2–1. Можна битв