Монако — Ліон
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 11.09.22 21:45.

Монегаски розпочали свій сезон 2022/2023 з матчу кваліфікації до Ліги чемпіонів. Зійтися французам довелося із ПСВ. Перший поєдинок завершився нічиєю, 1–1, однак у другому матчі клуб не зумів здолати суперника — 3–2 після додаткового часу, тому підопічні Філіпа Клемана будуть зосереджені виключно на Лізі 1 упродовж сезону. Можна битву Монако — Ліон дивитися онлайн.

Щоправда, й у французькій першості червоно-білі не мають особливих результатів на старті Чемпіонату. Перший тур завершився вдало — перемогою із рахунком 2–1 над Страсбуром. У другому — Монако насилу зумів зачепитися за нічийний результат у поєдинку проти Ренна.

Але в наступному розіграші колектив зазнав несподіваної поразки вдома від Ланса. Уже на сьомій хвилині гості зуміли вийти вперед завдяки голу Опенди. На тридцять восьмій хвилині Мачадо зумів подвоїти перевагу. До свистка на перерву господарі відіграли один гол і, здавалося, у другій половині зустрічі є всі шанси переломити хід поєдинку. Однак Ланс продовжував чинити тиск на ворота суперника.

Так, Фофана реалізував момент на п’ятдесят п’ятій хвилині, збільшивши розрив у рахунку. На сімдесят другій Вандерсон отримав другу жовту картку й монегаски залишилися в меншості. Скориставшись цим, гості зуміли дотиснути ослабленого опонента — на сімдесят восьмій хвилині останній гол у поєдинку забив Саїд — 1–4. Можна зустріч Монако — Ліон дивитися онлайн. Діти ж стартували в Лізі 1 досить успішно. У першому розіграші вдалося здолати Аяччо з рахунком 2–1, при цьому поєдинок був настільки грубим, що футболісти з обох сторін отримали по одній червоній картці. У другому турі олімпійці успішно впоралися із Труа — 4–1.

А ось здолати Реймс не вдалося. Дзюні на двадцять четвертій хвилині зумів вивести своїх уперед. Довгий час такчі не могли відіграти пропущений м’яч, проте продовжували тиснути на ворота суперника, і тим самим доводилося відбиватися ціною фолів. Лопі на шістдесят третій хвилині нарвався на пряму червону картку,

Червоно-білі залишилися в меншості, і гості майже одразу цим скористалися. На вісімдесят шостій хвилині Дембеле зрівняв рахунок, головою замкнувши далеку передачу. Підсумок — 1–1. Можна протистояння Монако — Ліон дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.09.22 21:45. Монегаски розпочали свій сезон 2022/2023 з матчу кваліфікації до Ліги чемпіонів. Зійтися французам довелося із ПСВ. Перший поєдинок завершився нічиєю, 1–1, однак у другому матчі клуб не зумів здолати суперника — 3–2 після додаткового часу, тому підопічні Філіпа Клемана будуть зосереджені виключно на Лізі 1 упродовж сезону. Можна битву Монако — Ліон дивитися онлайн