Вікторія Пльзень — Інтер
0+

Початок матчу: 13.09.22 19:45.

Схоже, що Група С — справжня група смерті, адже Вікторії Пльзень доведеться розштовхувати ліктями Баварію, Барселону та Інтер, щоби вийти на стадію плей-офф. Чеська команда пройшла довгий шлях до групового етапу Ліги чемпіонів, але чи достатній успіх для них?

Очевидно, чехи намагатимуться триматися гідно в іграх проти таких сильних суперників. Варто нагадати, що Вікторка змогла обійти молдавський Шериф, зігравши на виїзді, 1–2, і з таким самим рахунком — на домашньому стадіоні. Після цього підопічні Міхала Білека здолали Карабах. Бій Вікторія Пльзень — Інтер дивитись онлайн.

У попередній зустрічі не було забитих голів, тож доля путівки до групового етапу розігрувалась у Чехії. На домашньому стадіоні футболісти змогли пройти азербайджанців, хоч і не без проблем, 2–1.

Інтеристи не були обтяжені іграми кваліфікації, адже розпочинають свою боротьбу за титул одразу з групової стадії. У команди була можливість зосередити всі зусилля для успішного старту в національному Чемпіонаті. Хоч там міланці й поступилися в третьому турі Лаціо з рахунком 1–3. Протистояння Вікторія Пльзень — Інтер дивитись онлайн.

Однак у наступному турі підопічні Сімоне Інзагі змогли здолати Кремонезе. Уже на дванадцятій хвилині Корреа вивів свою команду вперед, а на тридцять восьмій Барелла подвоїв перевагу в матчі. На сімдесят шостій хвилині можливість збільшити відрив отримав Мартінес і використав цей шанс. Гості все ж таки змогли вразити ворота суперника — на дев’яностій хвилині відзначився Окереке.

Однак три бали так і дісталися змію, Кремонезе не зміг звести розіграш до нічиєї. Італійцям буде не так просто забрати бали в Барселони та Баварії, тож у матчі проти червоно-синіх вони налаштовані виключно на перемогу. Чи дасться вона їм так легко? Зустріч Вікторія Пльзень — Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 19:45. Схоже, що Група С — справжня група смерті, адже Вікторії Пльзень доведеться розштовхувати ліктями Баварію, Барселону та Інтер, щоби вийти на стадію плей-офф. Чеська команда пройшла довгий шлях до групового етапу Ліги чемпіонів, але чи достатній успіх для них? Очевидно, чехи намагатимуться триматися гідно в іграх проти таких сильних суперників. Варто нагадати, що