Спортінг — Тоттенгем
0+

Початок матчу: 13.09.22 19:45.

Зокрема, у перших п’яти турах вдалося перемогти лише двічі. Ще двічі леви програли, й один матч завершив із нічийним результатом, 3–3, у першому матчі сезону проти Браги. Після несподіваної поразки від Шавоша, лісабонці змогли взяти три бали в поєдинку проти Ешторіла. Протистояння Спортінг — Тоттенхем дивитися онлайн.

Впоралися з цим форварди зелено-білих уже в першій половині зустрічі. Так, на тринадцятій хвилині відзначився Сен-Жюст, а на двадцять першій — Едвардс. У другому таймі тривала груба силова боротьба, й арбітру довелося роздати дванадцять жовтих карток — п’ять господарям поля та сім — гостям. Дивом обійшлося без вилучень, і команди дограли матч у повних складах, втім, у другому таймі відзначитись голом уже ніхто не зумів. Бій Спортінг — Тоттенгем дивитися онлайн.

Шпори також не були обтяжені кваліфікаційними матчами в Лізі чемпіонів, а в національному турнірі підопічні Антоніо Конте в перших шести турах не знали поразок. Лише двічі вони розійшлися з нічийним результатом — не виявилося переможця в поєдинку з Челсі, 2–2, та Вест Гемом, 1–1. У шостому розіграші фіолетово-білі зуміли обіграти Фулгем.

На сороковій хвилині свою команду вивів уперед Гейб’єрг. На сімдесят п’ятій другий гол забив Кейн. Лише на вісімдесят третій хвилині господарі змогли відіграти один гол — забив Мітрович. Втім, звести поєдинок до нічийного результату Фулгем уже не зміг. Чи означатиме це, що й у Лізі чемпіонів підопічні Антоніо Конте зможуть без проблем долати суперників? Зустріч Спортінг — Тоттенгем дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 19:45. Лісабонський Спортінг кваліфікувався в групову стадію Ліги чемпіонів безпосередньо, тому на початку сезону не було необхідності боротися в стикових матчах та була можливість зосередитись на національному Чемпіонаті. Однак у Лізі Португалії в команди Рубена Аморіма не все склалося вдало на початку сезону 2022/2023. Зокрема, у перших п’яти турах вдалося перемогти