Рейнджерс — Наполі
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Джерс завантажений офіційними матчами на початку сезону 2022/2023. Лише в серпні рейнджери провели десять офіційних поєдинків — чотири у кваліфікаційній стадії Ліги чемпіонів, п’ять — у шотландській Прем’єр-лізі та один — у Кубку Ліги. Будь-якій команді було б важко витримувати такий календар, втім, підопічні Джованні ван Бронкгорста впоралися з цим завданням майже чудово, адже лише два з цих десяти матчів закінчилися поразкою. Плюшеві ведмедики поступилися в першому розіграші кваліфікації в Лізі чемпіонів Рояль Уніон із рахунком 0–2. Однак на домашньому стадіоні перемогли 3–0, вийшовши в наступному раунді на ПСВ. Перша гра не визначила переможця — 2–2, але в другому матчі рейнджери мінімально перемогли й таким чином потрапили до групової стадії ЛЧ. Бій Рейнджерс — Наполі дивитись онлайн.

Блакитні ж кваліфікувалися безпосередньо, тому неаполітанська команда мала змогу зберегти сили. Не надто підопічні Лучано Спаллетті витрачали ці сили й у Серії А. Адже в перших двох турах змогли здобути лише два бали. Матчі проти Фіорентини та Лечче завершилися нічийними результатами — 0–0 та 1–1 відповідно. Протистояння Рейнджерс — Наполі дивитись онлайн.

Поєдинок проти Лаціо склався набагато успішніше, хоча початок не віщував неаполітанцям нічого доброго. Уже на четвертій хвилині вони пропустили гол — Дзакканьї вивів своїх уперед, отримавши чудовий пас від партнера біля штрафного майданчика. Лише на тридцять восьмій хвилині партенопейці зуміли переламати хід гри — відзначився Кім Мін Дже.

На шістдесят першій хвилині Кварацхелія зумів остаточно зламати хід на користь свого клубу, бездоганно пробивши повз голкіпера під перекладину — 2–1. Орлята не зуміли відновити перевагу, яку отримали на початку. Розіграш Рейнджерс — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Джерс завантажений офіційними матчами на початку сезону 2022/2023. Лише в серпні рейнджери провели десять офіційних поєдинків — чотири у кваліфікаційній стадії Ліги чемпіонів, п’ять — у шотландській Прем’єр-лізі та один — у Кубку Ліги. Будь-якій команді було б важко витримувати такий календар, втім, підопічні Джованні ван Бронкгорста впоралися з цим завданням майже