MGG 5.4
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 13.09.22 22:00.

Не виявилося сильнішого і в принциповому матчі проти Евертона. У першому таймі Онана награв на жовту картку. На шістдесят дев’ятій хвилині господарі поля могли відкрити рахунок, проте гол Коуді не зарахували через положення поза грою. Після цієї події на полі стали грубішими, й арбітр показав ще три гірчичники: два — гравцям Ліверпуля та один — представнику господарів поля. Голами відзначитись так ніхто й не зумів — 0–0.

Аяксіди ж бездоганно стартували в національному чемпіонаті. Команда Алфреда Схредера перемогла в п’яти з п’яти перших матчів Ередівізі. Зокрема, у грі проти Камбура вдалося здобути більш ніж впевнену перемогу. Розіграш Ліверпуль — Аякс дивитися онлайн.

На тридцять п’ятій хвилині гол забив Бергвейн, який зумів підібрати м’яч у штрафному майданчику й точно пробити низом. А вже за п’ять хвилин він оформив дубль, після пасу Классена вдало пробивши з-за меж штрафного майданчика. Перемагаючи з рахунком 2–0, господарі не зменшили обертів у другій частині зустрічі, і Ренч на п’ятдесят третій хвилині зумів забити третій м’яч. На шістдесят четвертій хвилині відзначився Кудус, котрий встановив остаточний результат на табло — 4–0.

Між собою червоні та божі сини зустрічалися в Лізі чемпіонів не так давно — у 2020 році. Тоді, як у жовтні в Нідерландах, так і на Енфілді в грудні, мерсисайдці перемагали з мінімальним рахунком. Чи зможуть цього разу євреї взяти реванш за прикрі поразки дворічної давнини? Зустріч Ліверпуль — Аякс дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 22:00. Червоні не надто вдало стартували в національному Чемпіонаті сезону 2022/2023. Команда Юргена Клоппа із шести перших матчів Прем’єр-ліги зуміла перемогти лише у двох — проти Борнмута та Ньюкасл Юнайтед. Поступилися тільки Манчестеру Юнайтеду, 1–2, решта поєдинків зіграла внічию. Протистояння Ліверпуль — Аякс дивитися онлайн. Не виявилося сильнішого і в принципов