Баварія — Барселона
MGG 5.3
0+

Початок матчу: 13.09.22 22:00.

Ці опоненти цілком можуть зійтися й у самому фіналі Ліги чемпіонів. Втім, два гранди європейського футболу поки що зустрічаються в другому раунді групового етапу і, безумовно, боротимуться за необхідні три бали. Баварці досить успішно стартували в національному Чемпіонаті, крім того, вони борються й за Кубок Німеччини, де в останній день літа розгромили Вікторію Кельн із рахунком 5–0. Розіграш Баварія — Барселона дивитися онлайн.

Після цього Зірка півдня розійшлася бойовою нічиєю з Уніон Берлін у Бундеслізі. Берлінці першими зуміли забити гол — на дванадцятій хвилині Беккер зумів розстріляти ворота суперника після розіграшу штрафного майданчика. Однак радість від забитого гола в господарів поля тривала не дуже довго — святкування вже за три хвилини зіпсував Кімміх, зрівнявши результат.

До фінального свистка жодна зі сторін так і не змогла вирватися вперед, попри те, що червоні завдали двадцяти одного удару, з яких шість прийшлося в площину воріт. Фредерік Реннов по праву може вважатися героєм зустрічі, адже саме його сейви врятували Уніон від розгромної поразки та дозволили здобути одне очко. Бій Баварія — Барселона дивитись онлайн.

Синьо-гранатові почали сезон досить впевнено. Футболісти в перших чотирьох турах не поступилися жодного разу й лише в матчі з Райо Вальєкано розійшлися нульовою нічиєю. А ось у виїзному поєдинку проти Севільї вдалося здобути впевнену перемогу. На двадцять першій хвилині відзначився Рафінья, на тридцять шостий Левандовскі.

Перемагаючи з рахунком 2–0, Барса не зменшила обертів у другому таймі, і на п’ятдесятій хвилині свій шанс використав Гарсія. Севілья не змогла створити жодної реальної загрози воротам опонента. Чи зможе оборона синьо-гранатових продемонструвати такий же залізобетонний захист у матчі проти баварської машини? Зустріч Баварія — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 22:00. Ці опоненти цілком можуть зійтися й у самому фіналі Ліги чемпіонів. Втім, два гранди європейського футболу поки що зустрічаються в другому раунді групового етапу і, безумовно, боротимуться за необхідні три бали. Баварці досить успішно стартували в національному Чемпіонаті, крім того, вони борються й за Кубок Німеччини, де в останній день літа розгромили Вікторію