Порту — Брюгге
0+

Початок матчу: 13.09.22 22:00.

Мартінес міг вивести свою команду вперед уже на тридцять п’ятій хвилині матчу, проте його гол не зарахували через положення поза грою. Втім, уже на сорок першій Таремі все ж таки відкрив рахунок, а на сорок четвертій Галено подвоїв перевагу гостей — 2–0. У другому таймі Жил Вісенте, попри зроблені заміни, не зміг змінити хід поєдинку, і синьо-білі здобули важливі три очки. Впевнені позиції в Лізі Португалії дають підстави вважати, що підопічні Сержіу Консейсану готові до протистояння в Лізі чемпіонів. Проте бельгійці — досить непрості супротивники для будь-якої з команд. Протистояння Порту — Брюгге дивитись онлайн. Спортсмени Карла Хоекенса — володарі Суперкубку Бельгії. А національний Чемпіонат сезону 2022/2023 футболісти теж розпочали із солідних результатів. Із семи поєдинків лише в одному чорно-сині поступилися з рахунком 1–2 — це був матч проти Ейпена. І лише в одному розійшлися із нічийним результатом, 1–1, приймаючи вдома Зюлте-Варегем. Розіграш проти Серкль Брюгге завершився розгромним рахунком, дарма що перший гол у ворота гостей вдалося забити лише на сорок третій хвилині.

На п’ятдесят дев’ятій Марселен помилився і вразив свої ж ворота. Ймовірно, прикрий автогол вплинув на моральний стан усього клубу, адже після цього вони пропустили ще двічі. На шістдесят сьомій хвилині забив Нільсен, а на вісімдесят другий остаточну крапку поставив Роман Яремчук — 4:0. Зустріч Порту — Брюгге дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 22:00. Дракони успішно розпочали сезон 2022/2023 у національному Чемпіонаті. У перших п’яти турах команда Сержіу Консейсану поступилася лише один раз — Ріу Аве з рахунком 1–3. Але наступного поєдинку колектив впевнено здолав Жил Вісенте на виїзді. Бій Порту — Брюгге дивитись онлайн. Мартінес міг вивести свою команду вперед уже на тридцять п’ятій хвилині матчу, проте його